Додано
03.10.23 11:59:09
Конкурс і обкладинка: перший млинець?))..
Друзі, я щось трохи розгубилася, яка обкладинка для такої книги краща… Що скажете? Яка з цих двох обкладинок більш красномовна для книги “Мама для штучного інтелекту”?
Доречі, таки спробувала податися на конкурс і чекаю на модерацію. Буду вдячна за вашу підтримку!)) Її ж вижно і зараз у конкурсах? Чи поки модерація, книгу не видно?)) Все ще знайомлюся з технічною стороною Букнету...
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКраще розкажіть, як ви подавалися на конкурс? Зі свого акаунта чи створювали новий?
Ангеліна Кріхелі, Сенс є для новеньких авторів, які пишуть в цьому жанрі і починають з нуля.
Ні одна не підходить
Валентина Бродська, Це дуже відносно. Слово "значну"))) Як то значно, то відхилять. Буду і далі не брати участь у конкурсах))) Як пройде модерацію, то і добре)))
Остання ніби і підходить, та її вигляд не відповідає образу матері. Моя порада, спробувати ще!
Ангеліна Кріхелі, чекаємо нові зображення!
На мою думку більше підходить та що з дитиною,для мене якщо мама,то і дитина має бути на обгортці)Можете ще спробувати,можливо до останньої малюка добавити
Тетяна Маркова, Дякую, шукаю поки ще варіанти...
Я за останню обкладинку)
Вероніка Суховська (Shannon), Дякую) Я за тематикою зробила, і наче подобається та якась... холодна вона)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати