Додано
30.09.23 17:27:01
Геть з бібліотеки!..
Вітаю, друзі!
Я тут менше за два місяці, тому ще не все розумію) І буду дуже вдячна за ваші думки, висловлені вголос в коментарях до цього посту.
Питання ось у чому: коли ви видаляєте книгу з бібліотеки? Коли дочитали? Коли не зайшло? Чи коли дочитали і не зайшло? Є ще, звісно, варіант: взагалі не додаю, просто посилання зберігаю відкритим)))
Та розкажіть (бо сама не знайшла), чи є в Букнет можливість прочитану книгу якось відмітити, щоб знов і знов не натикатися на неї?
Усім заздалегідь дякую за відповіді)
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЄ різні причини: коли не зайшло - однозначно видаляю, коли дочитала - не завжди видаляю, лишаю ті що особливо сподобалися. Недавно видалила більше 100 книг з бібліотеки бо дізналася, що їх автори продовжують публікуватися на російських ресурсах. Їхні книги для мене від тепер табу, жаль що не можна відмінити покупку
Ганна Зюман, Ймовірно, так)) Дякую!
Я видаляю, якщо книга дуже рідко не оновлюється або коли не зайшла(ну от прямо зовсім-зовсім)
Камі Мир, Дякую!
Привіт
Я однозначно після прочитання видаляю книгу з бібліотеки. Тільки через те, що важко потім шукати, що читати далі серед сотень книжок. Теж шкодую, що немає окремого сховища улюблених книг, що із задоволенням прочитала б другий раз. Тому маю список улюблених авторів і то окремо від сайту.
Анітка Санніфео, Дякую!
Я переношу прочитані книги в Архів.
Коли не зайшло - то видаляю зовсім.
Анітка Санніфео, Дякую!
Ангеліно, дякую, що підняли це питання. У мене у бібліотеці є книжки, які вже прочитані і дуже не хотілось їх з бібліотеки видаляти, щоб потім не розгубити, якщо раптом захочу ще раз перечитати. Правда, перемісти до архіву мені вдалось через функціонал додатку у планшеті, а через ПК ще не зрозуміло як це робиться)
Олеся Мрійниця, Дякую! Я поки тут ознайомлююся з усім, роздивляюся наче, де, що та як. Тож завжди вдячна за досвід, яким діляться люди)
Так наче ж є в "Полиці книг" окрема вкладка "Архів". Туди можна перемістити те, що вже прочитав. Я туди такі книги кладу. Ті, що сподобалися і прочитані. Потім іноді перечитую.
Галинка, Дякую! Знатиму тепер)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати