Геть з бібліотеки!..

Вітаю, друзі!

Я тут менше за два місяці, тому ще не все розумію) І буду дуже вдячна за ваші думки, висловлені вголос в коментарях до цього посту.

Питання ось у чому: коли ви видаляєте книгу з бібліотеки? Коли дочитали? Коли не зайшло? Чи коли дочитали і не зайшло? Є ще, звісно, варіант: взагалі не додаю, просто посилання зберігаю відкритим)))

Та розкажіть (бо сама не знайшла), чи є в Букнет можливість прочитану  книгу якось відмітити, щоб знов і знов не натикатися на неї?

Усім заздалегідь дякую за відповіді)

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Емілія Дзвінко
30.09.2023, 17:38:48

Є різні причини: коли не зайшло - однозначно видаляю, коли дочитала - не завжди видаляю, лишаю ті що особливо сподобалися. Недавно видалила більше 100 книг з бібліотеки бо дізналася, що їх автори продовжують публікуватися на російських ресурсах. Їхні книги для мене від тепер табу, жаль що не можна відмінити покупку

Показати 12 відповідей

Ганна Зюман, Ймовірно, так)) Дякую!

avatar
Камі Мир
01.10.2023, 12:13:29

Я видаляю, якщо книга дуже рідко не оновлюється або коли не зайшла(ну от прямо зовсім-зовсім)

Камі Мир, Дякую!

avatar
Nataliya Parfenyuk
30.09.2023, 17:31:42

Привіт
Я однозначно після прочитання видаляю книгу з бібліотеки. Тільки через те, що важко потім шукати, що читати далі серед сотень книжок. Теж шкодую, що немає окремого сховища улюблених книг, що із задоволенням прочитала б другий раз. Тому маю список улюблених авторів і то окремо від сайту.

Показати 3 відповіді

Анітка Санніфео, Дякую!

avatar
Анітка Санніфео
01.10.2023, 08:19:37

Я переношу прочитані книги в Архів.
Коли не зайшло - то видаляю зовсім.

Анітка Санніфео, Дякую!

avatar
Олеся Мрійниця
30.09.2023, 22:38:51

Ангеліно, дякую, що підняли це питання. У мене у бібліотеці є книжки, які вже прочитані і дуже не хотілось їх з бібліотеки видаляти, щоб потім не розгубити, якщо раптом захочу ще раз перечитати. Правда, перемісти до архіву мені вдалось через функціонал додатку у планшеті, а через ПК ще не зрозуміло як це робиться)

Олеся Мрійниця, Дякую! Я поки тут ознайомлююся з усім, роздивляюся наче, де, що та як. Тож завжди вдячна за досвід, яким діляться люди)

Так наче ж є в "Полиці книг" окрема вкладка "Архів". Туди можна перемістити те, що вже прочитав. Я туди такі книги кладу. Ті, що сподобалися і прочитані. Потім іноді перечитую.

Показати 3 відповіді

Галинка, Дякую! Знатиму тепер)

Інші блоги
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Перший інтим
Якщо дівчина сама пропонує інтим, це норм? (для моєї книги)
Дякую за рекомендацію❤️
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
оновлення книги...✨
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
Сьогодні відпочиваю...
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше