Додано
01.09.23 13:46:37
З Днем знань!
Любі читачі!
Майже все життя мій рік починається 1 вересня. Цей день для мене і професійне свято, і початок чергового відліку.
Останні роки були непростими для всіх – і для тих, хто навчає, і для тих, хто навчається, і для їхніх батьків. А минулий, воєнний, став найкатастрофічнішим.
Яким буде наступний? Дай Боже, щоб легшим...
Бажаю вчителям сил і терпіння, батькам – мужності пережити з дітьми ще один непростий рік, учням і студентам – свідомості, відповідальності, старанності та жаги до знань. А всім нам бажаю Перемоги!
Слава Україні!
Лисеня для депутата acRb-JGU aPk_bMfF
Помста під гострим соусом _vt16tqZ
Кохай у тиші kHO9gYz7
Подвійна помилка rULYJxe3 pWsxQyPu
Уламками зради lV2eSn2Z L63rI3Bq
Аля Морейно
2933
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Вітаю! Роман "копія холостяка", завершено! Книга ще декілька днів буде залишатися безкоштовною. ✨✨✨ Шість років тому я пішла від Гліба без пояснень. Сташевський був моїм першим коханням, моєю помилкою
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе можу зловити подарунок .в бібліотеці дві книги не придбані ,,Помста.." і ,,Уламки..." Надіялась на розіграш і не повезло.Чи буде знижка в передоплати до ,,Уламки зради".Дякую.миру і перемоги.
Марія Дзік, Дякую. Ще обовʼязково будуть розіграші. І знижка також буде.
Велике дякую за промик. Мирного неба над головою всім
Валентина Головатюк, ❤️❤️❤️
дякуємо за вітання!)
У Вас день народження?)
Якщо так, то миру, міцного здоров'я, спокою та шаленого натхнення! А якщо ні, то все одно прийміть побажання))
Nata, ❤️❤️❤️
Зі святом вас.
Дякую за промик та привітання! ))
Taina, ❤️❤️❤️
Дякую за привітання та побажання.Успіхів Вам.Не встигла скористатись
Станіслава Барабошко, Дякую) Може, наступного разу пощастить. Я іноді проводитиму розіграші промів у групі ФБ.
Дякую за подарунки!) Зі святом Вас!
Галинка, Дякую)
Дякую за подарунки?
pWsxQyPu L63rI3Bq
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати