Флешмоб #лице_автора

Привіт всім. Ось і я вирішила долучитись до цього флешмобу. Я про себе вже багато розповідала, але як я починала писати здається не розповідала. Все почалось з перших класів. Коли навчилась писати. Я брала у руку ручку та блокнот та починала писати. У мене там були казки, історії, навіть вигадані світи. Про останнє я зараз не пишу, адже зрозуміла, що це не мій жанр. Про те, що я пишу казки знали лише мої батьки (і друзі з якими я спілкувалась влітку). Моїми першими читачами були саме батьки. А друзі мене не підтримували. Тільки сміялись над сюжетами історій та іменами персонажів. Але коли виросли, друг мені сказав "діти інколи бувають жорстокими". Після підтримав мене та дав декілька порад. 

Писати історії я почала давно. Коли казки вже не писала, а придумувала більш реалістичні історії. Не скажу, що я писала серйозно, але у 2013 році у мене було написано більш ніж 10 історій. Тримати всі думки у голові було важко тому писала, що придумувала у блокнот. Так і з'являлись історії. Зараз вони у мене в окремій теці на комп'ютері ще залишились, що не скажу про казки. Вони просто загубились. 

Ще цікаво було в 5 класі. Ми з сестрою вчились у різних школах. Їй на уроці української мови задали домашнє завдання написати казку. Так як у неї з фантазією не дуже добре, вона попросила написати казку у мене. І я написала казку. На наступний день, коли сестра повернулась зі школи, то сказала, що їй поставили 12 балів за цю казку. Мені було дуже приємно.

Після того як я закінчила писати свою першу книгу, я знайшла цей сайт. Виклала книгу. І коли я побачила, що її все більше та більше читають у мене з'явилось бажання не зупинятись, а писати книги далі. Зараз у мене на сторінці вже 16 книг. Дві з низ фрагменти для ознайомлення. Та чотири книги у циклі "Кохання до нестями". У циклі є трилогія та окрема історія.

Пишу книги під власним ім'ям Вікторія Грош. (Тому сестра каже, що їй не подобається фраза "грош тобі ціна".)

Прошу приєднатись до прочитання моїх книг.

І ось мої фото. Настрій змінюється швидко (на другій фотографії я сміюсь). Фото 2017 року. Зараз я трохи схудла.

 

Дякую, що дочитали до кінця. Всім гарної та мирної ночі.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віра Вікторівна
20.08.2023, 08:55:00

Все найкраще попереду!) Вір в себе, в свої сили, і все буде добре!) ❤️❤️❤️

avatar
Ірена Ірена
20.08.2023, 07:08:22

Ваша розповідь дуже схожа і близька багатьом, я впевнена...
Я лиш знайшла цей сайт і хто зна...? Гріш ціна - українською. Бажаю Вам неймовірних висот

Ірена Ірена, Я знаю, що правильно буде "гріш", але я написала так, тому що моє прізвище Грош.
Дякую.

Інші блоги
В останній потяг з Фм « Райдужні сторінки »
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Знижка -25% на 4 книги!
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Ви просили Матвія? Отримуйте! 
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Пихатий мажор + проста дівчина зі знижкою!!!
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше