Флешмоб #щомененадихнуло

Ітак продовжуємо цю чудову забавку. ;)

Давно була ідея написати щось на схожу тематику, більше розкрити, що стало підтримкою в написанні моїх творів, але не завжди була впевнена, що це зрозуміють. Але з подачі такої чудової авторки як Zhelizna та її подруги Валерії Оквітань я розкажу і про свій список того #щомененадихнуло

Важко окреслити мої уподобання в якийсь один-два жанри, бо здається мені подобається все: від класичної музики до блек-металу, не забуваючи про різні клубні мотивчики. Але те, що стосується саме творчості, то герої наче самі обирають, під які мелодії розкриватиметься сюжет та їхні характери. Тут вони владні у всьому.

Першою такою піснею (на диво самій мені) став Haddaway - What Is Love (Moreno J Remix) , в ритмі якого дістало життя і побігло моє Мишеня , тому було б гріхом не згадати його у самому творі. Потім до цього приєднались Alphaville - Big In Japan , Nickelback - How You Remind Me та багато інших.

Згодом у наступних були: Evanescence - Going Under , Eminem - Sing For The Moment , System Of A Down - Toxicity Savage Garden - To The Moon & Back , а ще такий цікавий стиль як Mushup.

При цьому пробудитись після сну та зібратись з думками люблю під Mozart - The Magic Flute та Delibes - Lakmé .

А от найважче мені далась моя Отрута , але, мабуть, саме тому всі моменти так запали в душу, в тому числі і з мелодіями, що стали її основою. Герої, не зважаючи на те, що була не їх черга))) влетіли до мене під The Rasmus ft. Anette Olzon - October & April , та закрутились уже під музику Alice Cooper - Poison . А от все, що відбувалось після Хеловіну понеслось під жар LORD OF THE LOST - Loreley

Сподіваюсь, що хоч комусь було це цікавим. А естафету передаю Катерині Лилик та Норі Нойс , сподіваюсь дівчатка теж з радістю поділляться своїми улюбленими пісеньками ;)

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ох, сьогодні, відчуваю, я зміню трохи свій плейлист) Дякую, що поділились тим, що вас надихає)

Показати 3 відповіді
Amara
20.08.2023, 19:43:07

Валерія Оквітань, ❤️❤️❤️ Емінем це любов. І ще Stan

avatar
Зорін Андрій
20.08.2023, 12:58:14

А мене розслабляє "Ханг", навіть хотів купити, поки не дізнався про його ціну)))

Показати 2 відповіді
Зорін Андрій
20.08.2023, 16:56:39

Amara, 20 000 +

avatar
Zhelizna
18.08.2023, 20:52:08

Я чекала цей блог). Бачу знайому музику серед твоєї підбірки. Evanescence - це моя давня любов (обожнюю Bring Me To Life). Думаю, що щось можна позичити для свого плейлиста.
P.S. чекаю твого приливу натхнення і нових робіт♥️

Amara
18.08.2023, 21:20:22

Zhelizna, Дякую, мені ця підтримка дуже важлива ❤️

Інші блоги
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Як часто ви постите нові розділи книг?
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Сіра Паутинна. Хто в нас павук?)
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше