Додано
01.08.23 18:55:13
Які ваші кондитерські табу?
А у вас є такі солодощі, яки ви не те що не любите, а обходите сьомою дорогою?
У мене такі справи з шоколадом. І, як на зло мені, у всі мої улюблені торти хоч краплиночку шоколаду, але додають. Полити зверху шоколадною глазур'ю, або зробити якийсь візерунок - звісно ж шоколадним ганашем. А я сиджу потім і зішкрібаю той шоколад. Напевно саме тому головна героїня "Капкейк для Того Самого" вперто не хоче готувати шоколадні десерти. Це в неї від мене xD Натомість вона з задоволенням експериментує зі смаками. Що з цього виходить читайте у новому розділі =)
А що не любите ви? Сухі бісквіти? Ламке безе? Діліться своїми кондитерськими ні.
Ліра Девіс
67
відслідковують
Інші блоги
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Всім привітик!✋
На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Темний Володар сидів у позі лотоса в центрі закличного кола. Сапфіровий плащ вільно стелився підлогою, маска на обличчі відображала вираз глибокої втоми. Повітря навкруг коливалось, і поступово з нього виникали напівпрозорі
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
ЦЯ КНИГА ПІДІРВЕ твооє серденько! «КРИШТАЛЕВІ УЛАМКИ ІЛЮЗІЙ» — ТВОЙ НАСТУПНИЙ СЮЖЕТНИЙ КРАШ! ВИМУШЕНИЙ ШЛЮБ | ВІД НЕНАВИСТІ ДО КОХАННЯ | ШАЛЕНА ПРИСТРАСТЬ | ЖОРСТКИЙ КОНТРАКТ Шукаєш роман, від якого серце

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе люблю згущене молоко і надто солодкі тістечка :3 Найкращий десерт - це чізкейк ♥
Ельза Вальдес, тааак, чізкейк це любов, не вигадали ще нічого кращого)
Я от не люблю Київський торт і тому подібні сухі торти. А ще зефір в шоколаді не люблю. А все інше солоденьке їм із задоволенням)
Анна Потій, Мені постійно хочеться в Київський торт додати якогось крему) люблю Київський хіба за горішки)
Не люблю брауні та чорний шоколад. Хоча саме він найбільш корисний.
Наталія Ковган, ох, розумію) шкода, що не все корисне смачне) але звісно то справа смаку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати