Які ваші кондитерські табу?

А у вас є такі солодощі, яки ви не те що не любите, а обходите сьомою дорогою? 

У мене такі справи з шоколадом. І, як на зло мені, у всі мої улюблені торти хоч краплиночку шоколаду, але додають. Полити зверху шоколадною глазур'ю, або зробити якийсь візерунок - звісно ж шоколадним ганашем. А я сиджу потім і зішкрібаю той шоколад. Напевно саме тому головна героїня "Капкейк для Того Самого" вперто не хоче готувати шоколадні десерти. Це в неї від мене xD Натомість вона з задоволенням експериментує зі смаками. Що з цього виходить читайте у новому розділі =)

А що не любите ви? Сухі бісквіти? Ламке безе? Діліться своїми кондитерськими ні.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ельза Вальдес
02.08.2023, 13:08:25

Не люблю згущене молоко і надто солодкі тістечка :3 Найкращий десерт - це чізкейк ♥

Ліра Девіс
02.08.2023, 13:09:43

Ельза Вальдес, тааак, чізкейк це любов, не вигадали ще нічого кращого)

avatar
Анна Потій
01.08.2023, 22:44:57

Я от не люблю Київський торт і тому подібні сухі торти. А ще зефір в шоколаді не люблю. А все інше солоденьке їм із задоволенням)

Ліра Девіс
02.08.2023, 08:43:18

Анна Потій, Мені постійно хочеться в Київський торт додати якогось крему) люблю Київський хіба за горішки)

avatar
Наталія Ковган
01.08.2023, 22:47:04

Не люблю брауні та чорний шоколад. Хоча саме він найбільш корисний.

Ліра Девіс
02.08.2023, 08:41:25

Наталія Ковган, ох, розумію) шкода, що не все корисне смачне) але звісно то справа смаку)

Інші блоги
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Передплата на "Іграшку Тирана", та купа пригод!❤️
Всім привітик!✋ На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Розділ 7 - стурбовано-занепокоєний
Темний Володар сидів у позі лотоса в центрі закличного кола. Сапфіровий плащ вільно стелився підлогою, маска на обличчі відображала вираз глибокої втоми. Повітря навкруг коливалось, і поступово з нього виникали напівпрозорі
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
«кришталевІ Уламки ІлюзІй»
ЦЯ КНИГА ПІДІРВЕ твооє серденько! «КРИШТАЛЕВІ УЛАМКИ ІЛЮЗІЙ» — ТВОЙ НАСТУПНИЙ СЮЖЕТНИЙ КРАШ! ВИМУШЕНИЙ ШЛЮБ | ВІД НЕНАВИСТІ ДО КОХАННЯ | ШАЛЕНА ПРИСТРАСТЬ | ЖОРСТКИЙ КОНТРАКТ Шукаєш роман, від якого серце
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше