Сос!

 

Вітаю, друзі!.

Автор до вас з вибаченнями! Сьогодні трапилась зі мною неприємність (... я ошпарила свою праву руку, тому ближнім часом оновлень не буде. щиро перепрошую.

 

17 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Светлана Фотина
24.07.2023, 21:01:48

Одужуйте!!!

Одужуйте та повертайтесь

avatar
Алена Бойчук
23.07.2023, 22:52:24

Швидкого одужання!

avatar
Nadya
23.07.2023, 22:02:46

Швидкого одужання

Люба, головне здоров'я! Видужуйте!

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
23.07.2023, 19:32:28

Ох, співчуваю,добре знаю що це таке.... і до шаленого болю це ще й мега незручностей додається ♡

avatar
Світлана Корх
23.07.2023, 19:12:32

Одужуйте! Ошпарити руку дуже боляче, тримайтеся

avatar
Наталья Соцкая
23.07.2023, 19:09:49

Одужуйте! Здоров'я важливіше.

Швидкого одужання

avatar
Тетяна Маркова
23.07.2023, 18:59:15

Скорійшого одужання!

avatar
Olha Zelenyak
23.07.2023, 18:47:53

Головне - це ваше здоров'я.

avatar
Ганна Тодорів
23.07.2023, 18:36:01

Головне - це здоров'я) Одужуйте!)

avatar
Luba B
23.07.2023, 18:34:37

Одужуйте!!!

avatar
Анна Багирова
23.07.2023, 18:33:43

Головне одужуйте і не хвилюйтеся, скільки буде треба, ми зачекаємо.))))

avatar
Джейн Верность
23.07.2023, 18:29:51

Тримайтеся!

avatar
Віра Вікторівна
23.07.2023, 18:29:24

Сподіваюсь, що все не дуже серйозно... Одужуй, за нас не хвилюйся!) Ми ж терплячі) ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Бабій
23.07.2023, 18:26:24

Одужання Вам! Бережіть себе!

Інші блоги
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Моя спокуслива помилка | Цитати
Добрий день. Сьогодні я до вас із казкою “Моя спокуслива помилка”) Це невеличка конкурсна робота, яка зайняла третє місце свого часу. Заходьте, буде солодко) Цитата: — Звідки ти їх взяла, люба…? — тільки
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше