Небилиці на ніч! Чи на день...

Слава Україні!

         Доброго часу доби. Не знаю, коли і хто з читачів прочитає ці небилиці, і подумає, а чого авторці не спиться, але раптово прийшло натхнення побазікати.

         Згадалося, що я давно не частувала вас небилицями. А   в мене їх назбиралося. Повнісінька торба. Якщо комусь на ніч підніму настрій, або зрання, уже матиму плюсик в карму.

Так от, нещодавно я возила старшуна знімати шви. Зняли  без проблем. Уже навіть перев’язки не потрібні. Проте, до аптеки наш шлях проліг, оскільки моя кульбабка почала кашляти. Відповідно потребувала ліків.

Нам всміхалася привітна молода провізорка, розпитувала що і як, аж тут до аптеки заходить…. Як же ж його  й назвати, щоб і правильно, і неоковирно… Назву Соловейко.

Амбре від Соловейка стояло таке, що я вже захмеліла. До нього вискочила інша провізорка. Зовсім молоденька, та й питає:

- Що потрібно?

- А у вас спирт є?

- Звичайно, - всміхається дівча. – Сімдесят відсотковий для обробки зовнішніх поверхонь.

Соловейко звеселів і попросив:

- А покажіть його мені, бо я ніколи не бачив.

Дівча явно ще недосвідчене. Побігло. А старшун уже шепче мені:

- Мамо, дядько нетверезий.

Я покивала. Усміхнулася. Інша провізорка також. Ми очікували, що буде далі.

          Дівча повернулося хутко. Пляшечку зі спиртом поставила на стійку. Соловейко довго дивився на неї, навіть узяв в руки і покрутив.

         Аж тут видає:

- А можна його понюхати? Бо я ще ніколи спирту не нюхав.

Ну і все! Нас порвало. Усіх! Ми клекотали. Я реготала крізь сльози. А той нещасний, що ніколи спирту не нюхав, мусив піти ні з чим. Гарні дівчата нічого йому не продали. Понюхати також не дали)

А ви завтра на сьому ранку, щоб усі, як штик, бо ми поволі котимося до завершення Чеснот. Лишаю вам гарну картинку. І гарний настрій на ніч.

Україна переможе! Хай згорить москва!

 

На вістрі чеснот

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svetlana Mischenko
03.06.2023, 08:12:31

Хай горить палає!!!!!! Насмішили зранку, хоч би пробку дали понюхати))))) Дякую за позитив!!!!!

Інна Камікадз
03.06.2023, 09:43:53

Svetlana Mischenko, Доброго ранку. Я вам скоро ще небилиць про село наторочу))

Хай згорить!

Інна Камікадз
03.06.2023, 07:00:03

Христина Погранична, Так і буде. Або ми, або наші нащадки це побачать

avatar
Олена Гушпит
03.06.2023, 00:05:45

І як же той Соловейко без « батарейки «…??? Ех, такий кайф йому обламали…!!! ::)))

Інна Камікадз
03.06.2023, 06:59:33

Олена Гушпит, Непощастило небораці)) Доброго ранку

Навіки слава! Ех, не дали підзарядки Соловейку і як ото тепер він буде щебетати?))) А сьогодні так місячно...
Україна перемогла! Мацква горить! А вранішню проду чекаю,як перше побачення, з нетерпінням!
Мирної тихої ночі!♥️

Інна Камікадз
03.06.2023, 06:58:59

Наталья Русанова, Доброго ранку. На диво, сьогодні ніч минула тихо. От думаю, невже москва згоріла))

Тобто до фінішу? Мало! Такі чудові герої, я так до них звикла

Інна Камікадз
02.06.2023, 22:40:39

Наталия Золотоверхая, герої класні, але їхня історія поволі йде до завершення)

Інші блоги
Книга, яку варто прочитати: Війна
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Гаряча знижка - Дружина Ворона
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше