Додано
15.05.23 10:37:41
Знижка На вістрі!
Слава Україні!
Ох і давненько я не гуляла в блогах.
Нарешті знайшлася і причина, і нагода. Для початку, хочу подякувати вам за підтримку. Мій козак вже вчора осідлав ровера, і гіпс не завада для пригод. Правда, я думала, що як дожену, то сама приб’ю. Ясна річ, що не наздогнала))) Сам прийшов і пообіцяв, що більше так не буде. Звісно, я в те не повірила, але ж для проформи моралі вичитала))
Сьогодні я до вас з приємностями, бо понеділок - це не важкий день, а нагода почати тиждень гарно. Наповнитися емоціями та приємними переживаннями.
В особистих повідомленнях багато читачів мене запитувало чи буде знижка на книгу “На вістрі чеснот”, учора я її запланувала, сьогодні вам подала.
Отож, ловіть, поки гаряче)) Мій найманець розходився не на жарт))
Інна Камікадз
5931
відслідковують
Інші блоги
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса

8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНє, ну от навіщо на дИтятко було кричати? Він же явно у вас вдався( судячи з ваших героїнь))). Не дарма ж в народі кажуть:" яка хата- такий тин, яка мати( батько) - такий син"))))), "яблуко від яблуні...., " кров не водиця..", "які мама й татко, таке і дитятко", " яке зілля, таке й насіння", " гени пальцем не розчавиш "....)))))
Лариса Гаврилюк, :))))
Якби були смайлики, тут уже висвітлилися б ціла купа))
Син справді в мене вдався. Йому на місці не сидиться)
Дякую за чудову книжку!!!
Lidia Marianchuk, тішуся, що подобається)
Добре, що ваш Козак вже бешкетує, на те вони й хлопчики такі невгамовні, і гіпс їм не завада.) Нехай набирається сил та кріпне!
Інна Камікадз, В мене брат в дитинстві, після апендициту, в день виписки вже через забор перелазив. Добре, що все добре.) Терпіння вам!)
Дякую, за чудову можливість прочитати книгу)
Ira, На здоров'я) Насолоджуйтеся))
Доброго дня. Чудова новина для тих хто ще не придбав і не розпочав читати. Гріх пропустити мимо такого легеня, а Анна, то не принцеса а королева їхнього королівства. Я придбала одразу, не чекаючи на знижку, мене завжди губить нетерплячка?. Всім приємного читання!
Олена, Я така сама. Якщо хочу книгу, не чекаю)) Просто купую)
Дякую, за чудову можливість прочитати книгу)
Добрий день. Ваш найманець виправдовує довіру, виправляється. Хороший козак
Марія Тарасюк, Він не такий поганий як здавалося)))
Чудова книжка! Дякую)
Софія Чайка, І тобі дякую! Чекаю новинку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати