Додано
17.03.23 19:43:19
Нова красива і радісна цифра!))
Доброго вечора, любі читачі!

В мене сьогодні чудовий привід зробити блог.))
І вже за традицією це свято я поділяю разом із вами!

Так-так! Вже 1000 читачів слідкує за моєю творчістю. Це неймовірне радісне відчуття! Я дуже тішуся з того, що вас стає все більше.)) Що мої книги, такі різні за жанром та настроєм - цікавлять вас. ))


В моєму аккаунті вже опубліковано
8 книг ))
І ви маєте з чого вибрати почитати. ;))
Тих, хто любить бурхливі емоції, драму, боротьбу двох сильних характерів, запрошую заглянути у завершений роман
Дивитися заборонено
Бурхливі емоції, але вже без драми і навіть навпаки, із гумором, та ще й між підлеглеглою та босом ви знайдете у книзі
Не лякайте Машу "танком"
А якщо цікавитесь нетрадиційнимі відносинами чоловіків, із гумором, без "скла", то вам варто зазирнути у наступну книги:
Довгоочікуванний сюрприз під ялинкою
Солоденький пампушок та бос-ласунчик
Ще одна бурхлива і гаряча парочка, яка буде активно з'ясовувати стосунки і подорожувати, вже чекає вас у новинці
ХІППІ ТА БОВДУР

А також ще кілька цікавих книг до вашої уваги! ))
Всі обкладинки - клікабельні ))
І звісно ж! Традиційні подарунки для вас!
Q_SGUTKj 3Oh5f7sr
Захоплюючого читання!
Ваша руда бестія ;))
Маріанна Аріна
1518
відслідковують
Інші блоги
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом?
Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі








5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю!!!
Нехай цифри примножуються та читацька родина зростає.
Дякую за промо !
Перший використала
Alesia, Яке чудове привітання. )) Дякую, дуже приємно ))
Вітаю із спійманим промо. Захоплюючого читання. Буду рада коментарям під книгою. ))
Вітаю! Підіймайся все вище та вище.
Кейтрін Шкроб, Дякую за привітання та бажання))
Молодець))) ти неймовірно крута=*
Олена Блашкун, Дякую за таке вітання. ))
Вітаю! Чудова циферка) Хай росте)
Анна Шторм, Дуже дякую за привітання. )) Так приємно!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати