Кохання буває різним. Не кохання — теж :)

Вітаю, любі читачі!

 

Коментарі читачів під новими главами роману "Її чужий, її рідний" наштовхнули мене на роздуми.

 

Кохає чи не кохає Остап Миросю? З його роздумів в одній із глав можна зробити протилежні висновки. Бо чи дорівнює коханню турбота, піклування і бажання торкатися? З іншого боку, якщо обрав жінку спочатку головою, чи означає це, що серце зовсім не при справі?

 

Як правильно зауважила одна з моїх любих читачок, порожні зізнання нічого не варті, важливі лише вчинки. Кохання може народитися від одного спалаху, одного погляду, однієї іскри. А може вирости з душевної близькості, комфорту, навіть дружби. Іноді коханню достатньо кількох секунд, але буває й таке, що потрібні роки, щоб з'явитися. Зрештою, ще ніхто не вивів єдино правильну формулу цього почуття. Все-таки кохання — не нітрогліцерин (хоч від нього теж добряче бабахкає) :)

 

Але повернемося до Остапа й Миросі. Чи покаже він ще свої почуття, чи зрозуміємо ми їх краще? Неодмінно! А коли і як він це зробить — читайте тут, щоб не проґавити.

 

8TZWxPimnGft8aMjp06WKCU97G5UpJewCjBs73pqDAlR_fMHRAifUkrnqUUUlxmRLL6tFomOofY_u63XJBvch0hU_uGVOdMVtrBZCNOkNuTmCqhueiVb0NwQneFUy3TsDidKnXLpgzd02n5o0eDqrIY

 

І, звісно, я не можу так, щоб не наспойлерити.

 

Тому УВАГА, СПОЙЛЕР:

 

— Чому ти називаєш мене тільки на ім'я?

Остап здивувався і засміявся.

— А як ще тебе називати?

— Існують же різні пестливі звертання...

— Моя мила?

— Ну... це, мабуть, одруженим парам більше личить.

— Тоді "кицю"?

— Фу, вульгарно.

Він зітхнув:

— Тоді як мені тебе називати?

— А в тебе фантазія вже вичерпалась?

— Гм. Крихітко, моя дівчинко, сонечко, зайчику, зіронько, пупсику... — перераховував він, доки не відмахнувся: — Це все більше личить Софійці. Я погуглю щось для тебе.

Мирося заплющила очі, ніжилась у його обіймах і тихенько сміялась. Остап замовк, прислухаючись до її дихання і сміху. Лежав якісь миті спокійно, не рухався, а тоді не втерпів, прийняв волосся і поцілував згин її шиї.

— І мені добре. Дуже добре з тобою.


 

п.с. До речі, якраз вчора-сьогодні написала ту важливу главу, якої всі так очікують)) Ми ще трохи похвилюємося за героїв і трохи тепло проведемо з ними час, але найважливіші моменти наближаються!

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Венера Савмар
13.03.2023, 19:32:44

З власного досвіду скажу, що кохання не спалахує миттєво, бо це притаманно лише пристрасті, або ще як називають "хімія", а ось чи переросте пристрасть в кохання, це вже залежить від багатьох чинників. Та, як показує життя, пристрасть не завжди стає справжнім коханням, а ось симпатія, і ненависть, і навіть байдужість, часто переростають в те справжнє.

Устина Цаль
13.03.2023, 19:37:31

Венера Савмар, Згодна, симпатія, приязнь, відчуття душевної спорідненості мають куди більше шансів дорости до кохання, ніж миттєва пристрасть.

avatar
Анна Багирова
13.03.2023, 19:24:21

Гарна історія, чуттєва та трепетно- ніжна! А кохання....воно буває різним і кожен відчуває його по-своєму! Але турбота, на мою думку, найголовніший прояв цього почуття!)))

avatar
Оксана Кіс
13.03.2023, 18:54:37

Так дійсно ,кохання буває різне.Воно може прийти як раптово так і поступово.Але на мою думку крім симпатії і фізичного потягу,мають бути ще і спільні інтереси погляди на життя,вміння чути один одного,йти на поступки один одному- це і є кохання.Бо коли кохання плутають тільки з фізичним потягом,то рано чи пізно воно розбивається об рутину.І якщо такі люди стають сім'єю ,то з того нічого доброго не виходить(спостереження). А деколи як в анекдоті:" живуть як голубки: то вона вилітає через вікно ,то він".Смішно ,якби не було так сумно.Повертаючись до Остапа і Миросі ,то тут все йде поступово,бо є спільні інтереси,вміння чути,поступатися,доповнювати одне одного і є бажання і фізичний потяг.Просто потрібно все це довести до пуття їм обом.

Устина Цаль
13.03.2023, 18:57:55

Оксана Кіс, Оцк Ви влучно зауважили - довести до пуття!
Дякую за чудові слова, цілком з ними згодна!

avatar
Неталі МакКензі
13.03.2023, 17:47:18

Суперечливе питання й навряд чи є одна правильна відповідь) Принаймні поки що)

Устина Цаль
13.03.2023, 18:53:48

Неталі МакКензі, Саме так, поки що))

avatar
Віра Вікторівна
13.03.2023, 17:21:48

Про це можна створювати не одну дискусію!) Та все ж, як одне з для мене прийнятих хочу навести...Наприклад, коли так тихо закривають двері, щоб не розбудити... Або, як пробують на смак чай, перед тим, як віддати кухоль... Як дозволяють з'їсти оливку зі свого коктейлю... Як залишають останній ковток води в пляшці, коли хочеться пити... Як вранці встають трішечки раніше, щоб встигнути приготувати сніданок і ходять навшпиньки... Як гладять, щоб швидше заснула... Кохання в таких ніжних дрібницях, коли звертаєш на них увагу) Вибачте, не втрималась і тут вставити своє ''п'ять''(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤

Показати 4 відповіді
Віра Вікторівна
13.03.2023, 17:46:39

Устина Цаль, ♥️☘️

avatar
Іра Сітковська
13.03.2023, 17:18:48

от Остап не хотів інтиму "з вдячності") , по-перше, робив все безкорисно ну і заради доньки)
По - друге , напевно тому що йому важливі почуття Миросі! )

Устина Цаль
13.03.2023, 17:39:33

Іра Сітковська, Саме так!)

avatar
Іра Сітковська
13.03.2023, 17:16:23

головне, щоб Мирося не сумнівалась) в Остапі , принаймні - довго)).
і Закоханість як кажуть не завжди переростає у більш міцне почуття Кохання

Устина Цаль
13.03.2023, 17:39:22

Іра Сітковська, Сумніви виникнуть у його почуттях. А довго чи ні - побачимо))

avatar
Олена Когут
13.03.2023, 17:16:18

Ооо!! Остап молодець!! Мені імпонують його цінності)

Устина Цаль
13.03.2023, 17:38:25

Олена Когут, Дякую)))

Як мило!

Устина Цаль
13.03.2023, 17:38:00

Світлана Гребінник, ❤️

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше