Завершення "Мавки" та подяка!!!

ДОБРОГО ВЕЧОРА!!!

В першу чергу хочу подякувати моїм читачам та читачкам. Всім хто впродовж цієї нелегкої історії підтримував мене, переглядами зірочками та шаленими відгуками. Це надихає мене та підтримує. Спасибі, мої любі, що залишалися зі мною та героями до закінчення історії. 

Книга залишилася не вавершена, а точніше без хепіенду. Хоч історія вигадана, та все ж вона основана на реальних подіях, тож писати те чого немає, я не змогла...

Щиро сподіваюся, що скоро все зміниться, і здійсниться одне єдине бажання, всіх українців.

Ще хочу подякувати усім нашим захисникам та захисницям, які в день, і в ночі боряться за нашу країну. Низький вам уклін, любі!!! Хай Господь оберігає вас кожної миті!!!

Тож бажаю усім нам, якнайшвидшої перемоги!!!

               СЛАВА УКРАЇНІ!!!

​​​

Позивний "Мавка" або 4.5.0

Анотація.

Оресту розбудили вибухи. З новин довідалася, що в країні розпочалася повномасштабна війна. Дівчина разом з нареченим, похапцем збираються та їдуть до її батьків в село, що знаходиться на границі Київської області.

По обіді Аркадій повідомив, що збирається в Італію до батьків. Наречений кличе Оресту зі собою, та вона відмовляється навідріз, будь-куди виїжджати. Гадала її відмова зупинить Аркадія, та на жаль він пішов.

Дівчина з головою занурюється у роботу волонтерського центру, який очолив батько разом з військовими.

Історія заснована на фоні війни, що відбувається в Україні. Всі герої та події вигадані, будь-які збіги випадкові...

                                         Бережіть себе та рідніх!!!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліза Рябчук
08.03.2023, 20:48:48

ще раз щиро Вам вдячна за книгу, читати її було цілковитим задоволенням
зі святом Вас! продовжуйте творити такі ж круті речі!!!!!!

Лія Тан
08.03.2023, 20:57:24

Ліза Рябчук, Вас, Лізо, радію, що книжка вам сподобалася. Вас також зі святом!!! Спасибі за підтримку!!!❤️❤️❤️

avatar
Анна Лаптева
08.03.2023, 20:05:11

Вітаю з святом весни! Жінка, як весна: непередбачувана, примхлива, ніжна. А ще, вітаю з завершенням такої чудової книги. Натхнення та музи, щоб в нашому небі більш не було ні дронів, ні ракет, а ворогом пропали всі. Дякую

Лія Тан
08.03.2023, 20:16:05

Анна Лаптева, Спасибі вам, Анна. Вас теж зі святом; будьте здоровою, бажаною, коханою!!! Окрема подяка за побажання!!! Миру нам усім та якнайшвидшої перемоги!❤️❤️❤️

avatar
Марія Дзік
08.03.2023, 18:48:51

Дякую за таку історію.Без сліз не обійшлося.Бажаю миру і перемоги України,хай Бог оберігає наших захисників,а вам творчого натхнення.

Лія Тан
08.03.2023, 19:10:38

Марія Дзік, Щиро дякую, пані Маріє, за теплі та щирі слова підтримки!!! Окрема подяка за побажання, це надихає!!! Миру нам усім та перемоги!❤️❤️❤️

avatar
Анна Багирова
08.03.2023, 18:41:34

Неймовірна історія!!! Дякую вам, люба!!!❤️❤️❤️

Лія Тан
08.03.2023, 19:07:36

Анна Багирова, Ще раз дякую, Аню!!! Це надзвичайно приємно!!!❤️❤️❤️

avatar
Юлія Міхаліна
08.03.2023, 18:41:07

Вітаю з завершенням!)) Натхнення та успіхів❤️

Лія Тан
08.03.2023, 19:07:02

Юлія Міхаліна, Щиро дякую!!! Навзаєм натхнення, успіхів та миру!!!❤️❤️❤️

avatar
Анні Ксандр
08.03.2023, 18:34:26

Вітаю зі святом та з завершенням! Натхнення на майбутні твори! Миру над головою!

Лія Тан
08.03.2023, 19:06:17

Анні Ксандр, Безмежно вдячна за теплі слова та побажання!!! Навзаєм миру та натхнення!!!❤️❤️❤️

Інші блоги
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Бестіарій «моровиці»: Пекельниці
Пекельниці: служниці вогню української демонології Якщо мавки заманювали в ліси, а русалки — до води, то Пекельниці належали до найтемнішого прошарку української демонології. У народних віруваннях вони були жіночими
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше