Оновлення в Маші і не тільки ))

Доброго дня!

 

Хто читає про Машу з "танком"?

Вийшли нові глави. ;))

Маша там щось нове накоїла, доки ще не відомо що саме,

але біг-бос добряче в лоб отримав. Так, що його з ног збило.

А ще в нас там назріває дещо цікавеньке, бентежне...

 


 

Дзеленькнула піч, сповіщаючи, що наша лазанья вже гаряча і можна вечеряти. І я якраз збирався погукати Машу, коли почув якийсь гучний гуркіт, а потім зойк Маші і крик.

І вже не здивувався добірним матам навздогін всьому, хоч і трохи скривився від того. Ну все ж таки я дуже не люблю, коли дівчина лається як вантажник якогось порту. І дуже вдячний Маші, що на мою адресу такої «честі» лише один раз «удостоївся».

– В тебе все гаразд? – спитав я, відправившись на порятунок.

Вже було зрозуміло, що з Машою знову щось трапилося. Не дивно. Але я дуже здивувався, коли відкривши двері в ванну, отримав чимось в лоб. Та так, що мене повалило з ніг.

 

"Страждання" біг-боса тут...

 

 

А якщо хочете гумор про більш нетрадиційну пару,

заглядайте сюди

"Довгоочікуванний сюрприз під ялинкою"

 

 

– Чим зобов'язаний? – Пробасив Нікіта, похмуро глянувши на порушника ранкового спокою.

Сусідка, що стояла на порозі, навіть трохи відсахнулася. Хлопнула очима, пройшлася по могутніх грудях Нікіти і сповзла поглядом донизу, рівно до рівня рушника на стегнах.

– З твоєї квартири такий шум долинав, наче тут когось вбивали.

– Начебто всі живі. – посміхнувся він і сперся плечем об одвірок. – Сонечко, – крикнув, спотворивши свій голос до навмисне-манірного. – Ти там як? Дихаєш ще?

Костю спочатку кинуло в жар. Це Нік зараз до нього звертається? Тобто взяти і розсекретитися прямо отак одразу? Вже? Сьогодні? 

Сміливості на те, щоб вийти до коридору все ж таки не вистачило. Хіба що на:

– Живий-живий… – голосно і теж кривляючись відповів, підтримуючи гру Нікіти. – Давай повертайся швидше. Я тут змерзну без тебе.

Нік розплився у задоволеній посмішці. Навіть такий варіант «камінг-ауту» Кості його цілком влаштував. Ще вчора, коли розпаковував wXaUQxfk свій «подаруночок», він вирішив не квапити його в цьому. Але так навіть краще. Перевівши погляд на приголомшену сусідку, яка дивилася всередину квартири, мабуть очікуючи на появу гостя, він кашлянув, повертаючи увагу до себе.

– Як бачите, шановна Галино Сергіївно, трупів в домі нема. Всі цілком живі та здорові. І навіть задоволені у всіх варіантах. Ще питання будуть?

– Сором який… – пробубнила шокована сусідка.

– Та ви що?

Нікіта примружив очі та нахилив голову на бік. Та ще й живіт почухав, рівно над краєм рушника. Вузька смужка тканини була ще й досить тонка. І тому не особливо приховувала розміри та контури того, чим Нікіту наділила природа.

Сусідка, як зачарована, стежила за рухом його руки і промацувала поглядом усе недбало приховане рушником. Але вже за мить почервоніла, коли зрозуміла, що Нікіта не зводить з неї саркастичного погляду "хто б тут казав про сором?"

 

Нікіта тролить сусідку тут...

 

Захоплюючого читання! Ваша руда бестія ;))

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Віра Вікторівна
07.03.2023, 16:33:28

♥️♥️♥️

Показати 2 відповіді
Віра Вікторівна
07.03.2023, 17:04:34

Маріанна Аріна, ♥️♥️♥️

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше