Додано
17.02.23 22:20:28
Що зараз модно в психології
Відмічаю для себе що зараз у психології є певна мода на "Нарцисизм"
Не в плані модно бути нарцисом, а якраз модно не бути нарцисом. Нарцис це є певна квінтесенція зла. Людина з якою неможливо бути щасливим, чи щасливою.
Нарцис з точки зору психології ц людина яка любить тільки себе, а також у нарциса відсутня емпатія.
Довготривалі відносини з нарцисом приводять людину до травми КПТСР (комплексний постраматичний стресовий розлад).
Нарцисів не перевиховаєш, з ними варто розривати відносини.
Андрійчук Андрій
305
відслідковують
Інші блоги
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Війна між Данилом та Мартою виходить на новий рівень.
Після викрадених медіаторів Данило вирішує, що настав час відповісти. І якщо хтось думав, що помста буде тихою, то дуже помилявся.
Ніч гурт «Пульс» з імпровізованим
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДивно. Я завжди думав , що соцiопат квінтесенція зла.
Лео Нур, Соціопат - то форма психопату, ось він злісне зло. А нарцисизм лише одна з його "легких" форм і відмітна риса.
Хіба розлад особистості можна контролювати? Якщо "не модно" бути з розладом, то я можу сказати собі: "Окей, тоді не буду"?)
Андрійчук Андрій, Тоді не так зрозуміла) Взагалі я дуже люблю читати про розлади, або дивитися відео) Нарцис, якось найменш цікаве з усіх. Хоча нерідко нарцис буває в комплексі з іншими розладами, отам вже цікаво) Взагалі відсутність емпатії для мене завжди була цікавою з наукової точки зору.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати