Про хороших доньок, і чи потрібно ними бути
Доброго ранку, сонечки!
Зустріла дві класні історії про хороших доньок, то ж вирішила трошки поділитися власними враженнями від книжок.
Власне, я навіть не знаю, як можна це назвати, адже фактично і "Змушу бути моєю" і "Полони мене Відпусти мене" Мілани Кім - це історія двох подруг, кожна з яких зустрічає своє кохання за різних обставин. Але окрім кохання ми бачимо й ще дещо важливе, що впливає на їхні рішення й мотиви.
Але давайте не все одразу)
Отже, історія перша, де ми знайомимося з головними героями - Змушу бути моєю.
Міла та Алекс зустрілися не за найкращих обставин, то ж нічого дивного в тому, що стосунки не склалися, не було. Батьки ще додали перцю у їхні стосунки, коли урочисто повідомили - тепер вони братик та сестричка. При цьому, звісно, забувши пояснити, що робити з шаленим потягом один до одного.
Гадаєте, це банальна історія де вперте дівчисько просто не хоче підкорятися? Чи ні-ні, це скоріш альфа-самець, який через власні амбіції та закидони не хоче відступитися?
Ні те, ні інше - просто обоє - занадто сильно люблять своїх батьків та щиро вірять у їхні чесноти. Якщо батьки вперше за довгий час знайшли своє щастя, то яке вони мають право втручатися та все псувати власними бажаннями?...
Чиї інтереси переможуть у цьому протистоянні - читайте самі.
А от історія Каті та Дена розпочалася значно раніше. Раніше ніж ви навіть відкрили книгу) Ну, тобто я)
На стосунки цих двох ніхто не впливав, каверзи не робив, та й наклепів не було помічено. З усім впоралися самі! Молодці!
Власне, історія Каті мене дуже вразила. Вона, як і її подруга, дуже емоційна й переживає значно більше за інших, ніж за себе. Інколи здається, що вона сама у своїй родині, і вимоги, які до неї виставляє власна мати, не те що завищені - вони не відповідають ані її статусу дитини, ані віку. Просто в родині зараз занадто складний період. Принаймні так себе вмовляє Катя й знаходить вихід з ситуації. Вважає це правильним, навіть якщо пристукає новоспеченого чоловіка чимось важким по голові.
А Ден і радий старатися, бо ж дівчисько вже багато років не виходить з його голови, змушуючи раз по раз згадувати минуле (в якому він відверто облажався).
Для чого я вам це кажу? Щоб поділитися власними враженнями та дізнатися, чи зустрічалися вам історії, де одну з головних ліній займають саме стосунки батьків та дітей? Діліться рекомендаціями - обов'язково зазирну)
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже емоційні книги, які дійсно піднімають багато цікавих питань. Стосунки з батьками - одне з них. Дякую)
Єва Райн, Ага) емоції там зашкалюють))
Дякую, за рекомендації... відразу закортіло дізнатись, що ж там з героями)))
Олена Блашкун, ❤️❤️❤️
"Кохання не купити" і "Ласкаво просимо звідси" - це мої історії, де першопричина всього саме у взаєминах батьків і дітей. І взагалі у моїх книгах ця тема майже завжди присутня. А от бути гарними доньками або синами, якщо батьки невротики й в голові у них схема патріархальної сім'ї - не варто. Це вам будь-який психолог скаже.
Рома Аріведерчі, згодна
Щиро дякую! Надзвичайно приємно отримати від вас рекомендації.
п.с Насправді вплив батьків на дітей дуже великий.
Мілана Кім, Будь ласка)))
Книги дійсно дуже емоційні вийшли - неможливо залишатися байдужою до цих героїв. Так, на жаль, не всім з них пощастило з батьками, а ті навіть не розуміють, що відбувається з дітьми.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати