Додано
31.01.23 09:22:20
"Її чужий, її рідний" - новинка цієї п'ятниці!
Вітаю, любі мої!
Як і обіцяла, анонсую новинку! Зустрічайте новий сучасний любовний роман "Її чужий, її рідний" вже цієї п'ятниці, 03.02.2023!
Анотація:
Вісім років тому він зробив те, що не пробачають. Увесь цей час муки сумління не давали спокійно жити, як би не шукав способу від нього відкупитися.
Аж ось минуле нагадало про себе тоді, коли вже й не чекав. Жінка, яку він скривдив, повернулася у його життя. Тільки от... Вона його не впізнала. А ще у неї є дитина. Його дитина.
Це буде сумна і тепла історія про кохання, призначене долею! Очікуйте! (І не забудьте підписатися на мене, якщо ще цього не зробили, щоб не проґавити новинку).
І читайте "Наречену з нетрів", яка останній тиждень в процесі ;)
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОбкладинка гарна)) мені взагалі всі твої обкладинки подобається)) натхнення)
Стефанія Лін, Дуже приємно чути таке від людини, яка дійсно вміє робити круті обкладинки)) Дякую))
Чекаю новинку! Читаю "Наречену з нетрів" . Мені подобається як ви пишете - дуже витончено з погляду стилю, емоційно сильно, а ще завжди цікавий сюжет і без помилок :)
Емілія Дзвінко, О, щиро дякую за такі неймовірні компліменти!)
Як же він так змінився, що вона його не впізнала...зовнішньо...чи скоріше що з ним трапилось???
Ну що, чекаємо!;)
Юлія, Зовнішньо змінився, але справа була трохи в іншому... Дізнаємось))
Доброго дня
Дякую за новинку!!!
Але....Наречена з нетрів це щось.....гу дуже вам вдалася! !!!!!!!!!!!
Iryna H, ❤️
Вже у передчутті )
З нетерпінням чекаю на новинку))
Мар, Мені дуже приємно))
Обкладинка супер!
Стася Павлів, Дякую❤️
Супер!! І я вже закохана в цю обкладинку!!))) Неймоврно чекаю на новинку!!!❤️❤️❤️
Аля, Дякую, Алю, вже скоро❤️
Чекаю з нетерпінням.
Оксана Кіс, Дякую❤️
Як інтригуюче! Чекаю!
Світлана Гребінник, Дякую, вже скоро❤️
Оооо!!! Чекааааю!! А ще рахую секунди до 10 .: 00
Олена Когут, Дякую❤️❤️❤️
Мммм, вже в очікуванні!)
Неталі МакКензі, Я й сама сильно чекаю))
Дякую❤️
Чекаю!
Іра Сітковська, Дякую❤️
Вітаю з новинкою і із завершенням. Натхнення Вам. Мирного неба над головою
Валя Головатюк, Щиро дякую❤️
Вже, вже голочки в дупці не дають всидіти на місці від нетерплячки!) Чекаю ♥️♥️♥️
Вера, Дякую❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати