Додано
18.01.23 10:54:49
Портрети персонажів. Продовження.
Цього разу це будуть герої з "Хранитель лісу"♥♥♥
Це Рін та Хранитель:
https://twitter.com/soul___dp/status/1615632523089911809?s=20&t=jEMc4PaZW-TY1zk4gq1Lfg
Це Ріс:
Варіант1:
https://twitter.com/soul___dp/status/1615632638655565824?s=20&t=jEMc4PaZW-TY1zk4gq1Lfg
Варіант 2(думаю, що більш схожий на Ріса з книги):
https://twitter.com/soul___dp/status/1615646205786181632?s=20&t=Ck7DJ07DFi4SKdxPe9bnCQ
Розкажіть, чи так ви собі уявляли героїв, чи по іншому? ♥♥♥
Дар'я Пойманова
115
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРін така гарненька) Хранитель магнетичний і чарівний)) Ріс ❤ Я його трохи не таким уявляла, але такий теж гарний. Оченятка трохи б росксі?
Ольга Сімбірцева, оооо, а ідея дуже хороша!!!♥♥♥
Круто вийшло!
Олександра Малінкова, Таак, дякую!!♥♥
Ріса уявляла між 1 та 2 щось.. Ріс 1 це так приблизно уявляла Хранителя. :) Рін уявляла більш худою на обличчя та з дуже гострим підпоріддям :)))
Vikki, Ого, цікаво♡♡♡
Дуже гарно!
MargFed, Таак, сгодна!!♥♥♥♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати