Вільним людям...))

Вітаю вас, вільні люди вільної країни!

 

Так, сьогодні я із вами вітаюся отак по-особливому. І для того є підстави. ;))

 

Напевно ви вже чули, що сусідня держава, яку ми зараз всі дуже "любимо"

прийняли черговий гомофобний закон.

Нічого нового... Просто чергове обмеження прав своїх же громадян,

які здаються їм якимось не такими.

І я в котре радію та дякую Всесвіту, що мене народили не там,

а в нормальній державі із адекватними законами,

де гомофобність засуджується навіть суспільством.

Крім всіх прав, передбачених Конституцією ми можем звати ще читати те, що хочемо!

Без будь-яких обмежень.

 

А тому, із великим задоволенням і особливими почуттями

я запрошую вас в своїх книг про НЕТРАДИЦІЙНІ ВІДНОСИНИ

 

"СОЛОДЕНЬКИЙ ПАМПУШОК ТА БОС-ЛАСУНЧИК"

Легка і гумористична історія про кумедного і милого Даню та його боса-красунчика Ярослава

 

Все в житті Дані було добре, доки він не побив рекорди незграбності та з розмаху не влетів в…боса. Ще й не вчепився в його сідниці. Руки прибрав одразу. Майже. Але до того моменту встиг спрацювати інстинкт «пожмакати».
Даня перелякано глянув на боса.
–Вибачте…– вдалося лише пропищати.
Кисню в легенях вистачило тільки на це. А коли помітив задерту брів боса, то і серце забуло як битися.
Це ж був ТОЙ, про кого міг лише мріяти. Красивий, сильний, розумний і…недосяжний. До того ж натурал.
Так, до всього комплекту незграбності і пухкенького тіла, Дані дісталася і…нетрадиційна орієнтація.

ГУМОР ТУТ ;))

 

 

Запрошую заглянути в новорічне і романтичне оповідання

"(НЕ) БАЖАНИЙ СЮРПРИЗ ПІД ПУХНАСТОЮ ЯЛИНКОЮ"

 

 

Що трапиться, якщо під Новий рік ти випадково прокинешся в чужому ліжку, та ще й не один? І з жахом усвідомиш, що тобі в потилицю дихає зовсім не дівчина.
Але ж ти НАТУРАЛ! Чи вже ні? А що сталося вночі?
І як взагалі ти сюди потрапив, якщо просто йшов з роботи додому?
Але головна проблема взагалі не в цьому! Що робити, якщо ти зовсім НЕПРАВИЛЬНО, ЗАБОРОНЕНО і ГРІШНО реагуєш на того, хто притискається до тебе позаду?
_________
Гумористичне оповідання-подарунок читачам! Автор бешкетував. ;))

ЦІКАВИНКА ТУТ...

 

 

Також запрошую вас в книги інших авторів цього жанру.

Їх ви можете знайти ось за цим тегом

ОДНОСТАТЕВІ СТОСУНКИ

 

 

Захоплюючого читання! Ваша руда бестія ;))

ТГ-канал про мої книги на БУКНЕТІ

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Vikki Shein
07.12.2022, 23:18:52

Круто читати улюблених авторів рідною мовою. Натхнення.

Маріанна Аріна
12.12.2022, 01:56:42

Vikki Shein, Дякую за такі теплі слова.)) вони ще більше надихають

avatar
Бася Каллиган
07.12.2022, 18:45:45

Так)) Треба взятись та перекладати своi книжечки про *трохи iнакше кохання* далi. Але ж так мало читають, що руки опускаються...

Показати 2 відповіді

Коментар видалено

avatar
Ліліана Хант
07.12.2022, 20:57:54

В котре можна подякувати, що ми можено писати без рамок і про будь-яке кохання. Хай тепер "сусіди" облизуються, а ми напишемо ще багато-багато цікавого))

avatar
Lora
07.12.2022, 18:59:59

Очікую з нетерпінням нові книжки та так-би мовити "старші" історії )))
Вам бажаю чим побільше читачів і, звісно, достатньо вільного часу!

avatar
Oksana Somova
07.12.2022, 18:22:36

Дуже надіюсь, що ви і інші українські автори і далі продовжать творити в цьому жанрі. Бо читаю блоги авторів з Літнету, і там напевно більшість почала писати в гет. І це так жаль. Бо авторів які пишуть в гет жанрі є тисячі, тоді як слеш набагато менше

Маріанна Аріна
07.12.2022, 18:49:46

Oksana Somova, Так, звісно буду.)) Я вперта. Це один з улюблених жанрів. Тому писати нові і перекладати вже знайомі вам книги - звісно буду.
І чим більше читачів буде їх читати, ти швидше будуть додаватися книги під нашим тегом.))

avatar
goblinmarusya
07.12.2022, 17:51:48

Мій улюблений жанр) Успіхів та натхнення в інших творах)

Маріанна Аріна
07.12.2022, 17:55:27

goblinmarusya, я теж дуже його люблю. )) Треба прискоритися і принести ще книги в жанрі слеш. Радію кожній новій книзі під нашим тегом. ))

avatar
Каміла Дані
07.12.2022, 17:49:01

Тут я з тобою погоджуюся! Слава Богу шо не моооооаль;)

Маріанна Аріна
07.12.2022, 17:54:34

Каміла Дані, угу... Можемо і читати, і писати будь-який жанр. )) Недарма деякі гості звідти, казали, що у нас, в Україні - дихається вільно.

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше