Заборони і дозволи...

Добрий день, мої любі!

 

"ДИВИТИСЯ ЗАБОРОНЕНО"

 

Вона – улюблениця долі і улюблена донька свого впливового, заможного батька. Саме про таких кажуть: «народилася із золотою ложкою у роті». Але чому ж тоді саме вона зараз стоїть НА КОЛІНАХ перед геть незнайомим чоловіком від якого залежить не тільки її майбутнє, але і життя її батька? Принижена, без права голосу, зобов’язана виконувати будь-які, навіть зовсім збочені, забаганки того, обличчя котрого не має права побачити… У Всесвіту дуже специфічне почуття гумору. І вона в цьому вже встигла впевнитися особисто. Як тепер вижити, врятувати батька і не втратити себе?

 

 

Чужі, незнайомі пальці торкнулися моєї щоки. І я ледве втрималася від того, щоб не смикнутися і не відскочити назад.
 
Не можна! Я маю дозволяти ВСЕ.
 
Попри будь-яку реакцію свого тіла. А воно, до речі, вже сильно бунтувало.
 
До мене ніхто і ніколи в житті не торкався без моєї згоди. Навіть безневинно, до плеча чи ліктя. А тут… Чоловічі пальці повільно пройшлися по щоці, перейшли на губи, підхопили підборіддя. Наче ляльку обмацував, яку вивчав перед покупкою. Хоча… Чому ж це «перед»? Вже ж купив!
 
 

 

Існує такий досить цікавий вислів: «Хочеш помститися – готуй дві могили»
До всіх цих останніх подій я думав, що то лише пафосні вигадки із претензією на безапелятивну мудрість. І тільки коли ступив на стежку особистої помсти – до кінця зрозумів, наскільки глибокий сенс в цій фразі. Бо все що я робив, бажаючи помститися Діані – руйнувало і мене самого.
Ніколи в житті я не думав, що буду мати підстави мститися жінці. Але певні трагічні події примусили до цього.
І не помститися не міг. Бо через цю жінку, я втратив дуже близьку мені людину.
Я жодним чином не сумнівався, що роблю все правильно. Що це просто здійснення певного варіанту всесвітнього правосуддя.
Але із кожною зустріччю, з кожним разом, коли я бачив її тремтячи губи і руки, розумів що не можу залишатися vfcTbDm5 байдужим і холодним. Я мав бути таким. Я повинен був бути максимально жорстоким і жорстким щодо неї.
 
 

ДАЛІ ЧИТАЄМО ТУТ...

 

Захоплюючого читання! Ваша руда бестія ;))

ТГ-канал про мої книги на БУКНЕТІ

Запрошую))

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Елена Д
02.12.2022, 16:25:10

Мені сьогодні пощастило, дякую за промик))

Маріанна Аріна
02.12.2022, 21:51:48

Елена Д, Вітаю із подаруночком. ;)) Захоплюючого читання і буду рада дізнатися вашу думку про книгу. ))

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше