Додано
02.12.22 15:58:29
Заборони і дозволи...
Добрий день, мої любі!

"ДИВИТИСЯ ЗАБОРОНЕНО"
Вона – улюблениця долі і улюблена донька свого впливового, заможного батька. Саме про таких кажуть: «народилася із золотою ложкою у роті». Але чому ж тоді саме вона зараз стоїть НА КОЛІНАХ перед геть незнайомим чоловіком від якого залежить не тільки її майбутнє, але і життя її батька? Принижена, без права голосу, зобов’язана виконувати будь-які, навіть зовсім збочені, забаганки того, обличчя котрого не має права побачити… У Всесвіту дуже специфічне почуття гумору. І вона в цьому вже встигла впевнитися особисто. Як тепер вижити, врятувати батька і не втратити себе?

Чужі, незнайомі пальці торкнулися моєї щоки. І я ледве втрималася від того, щоб не смикнутися і не відскочити назад.
Не можна! Я маю дозволяти ВСЕ.
Попри будь-яку реакцію свого тіла. А воно, до речі, вже сильно бунтувало.
До мене ніхто і ніколи в житті не торкався без моєї згоди. Навіть безневинно, до плеча чи ліктя. А тут… Чоловічі пальці повільно пройшлися по щоці, перейшли на губи, підхопили підборіддя. Наче ляльку обмацував, яку вивчав перед покупкою. Хоча… Чому ж це «перед»? Вже ж купив!

Існує такий досить цікавий вислів: «Хочеш помститися – готуй дві могили»
До всіх цих останніх подій я думав, що то лише пафосні вигадки із претензією на безапелятивну мудрість. І тільки коли ступив на стежку особистої помсти – до кінця зрозумів, наскільки глибокий сенс в цій фразі. Бо все що я робив, бажаючи помститися Діані – руйнувало і мене самого.
Ніколи в житті я не думав, що буду мати підстави мститися жінці. Але певні трагічні події примусили до цього.
І не помститися не міг. Бо через цю жінку, я втратив дуже близьку мені людину.
Я жодним чином не сумнівався, що роблю все правильно. Що це просто здійснення певного варіанту всесвітнього правосуддя.
Але із кожною зустріччю, з кожним разом, коли я бачив її тремтячи губи і руки, розумів що не можу залишатися vfcTbDm5 байдужим і холодним. Я мав бути таким. Я повинен був бути максимально жорстоким і жорстким щодо неї.

ДАЛІ ЧИТАЄМО ТУТ...
Захоплюючого читання!
Ваша руда бестія ;))
ТГ-канал про мої книги на БУКНЕТІ
Запрошую))
Маріанна Аріна
1518
відслідковують
Інші блоги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом?
Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені сьогодні пощастило, дякую за промик))
Елена Д, Вітаю із подаруночком. ;)) Захоплюючого читання і буду рада дізнатися вашу думку про книгу. ))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати