Довгоочікуване продовження...

Третя книга циклу "Коли-скова" повинна була стати останньою, але вже в процесі я передумала. " Коли співають півні..." на даний момент - моя улюблена частина, яка розкрила деякі цікаві таємниці, та вмістила в собі містичну прозу.

 

Ту ніч в п’ятнадцять років Дмитро запам’ятав на все життя. Він чудово пам’ятав, як тіло сповнювалось пекельним болем, а кості ламались одна за одною, ніби крихке печиво. Здавалося юнак досі відчував, як кожна волосинка вовчого хутра пробивалась крізь шкіру, розрізаючи її немов голка, та залишаючи після себе точкові шрами, які тільки згодом загоїлись… Кігті росли дуже швидко, й відчувалось це ніби тобі під шкіру загнали розпечену залізяку. Свідомість увесь час плуталась поміж відчайдушних думок про самогубство та молитов. Дмитро вже не розрізняв Бога і Диявола в собі: все сплелось в одну істоту, якою він мав стати. Обернення було схоже на катування душі й тіла, й здавалось, що це ніколи не закінчиться. Година за годиною хлопця ламало як іграшку в руках дитини. Та ніч була наповнена жахливим відчаєм, неймовірними стражданнями, та справжнім виттям вже не людини, і ще не вовка…

Відчуття та емоції перевертнів, знайомство з відьмами та їх правилами, таємниці, які досі заховані за десятьма замками, кохання та сім'я - це все можна знайти в містичному оповіданні "Коли співають півні..."

Кожен крок буде впливати на подальші події, кожен зроблений вибір стане вирішальним.

Це як відчути смак мрії, та доторкнутись до надії, яка живе в серцях головних героїв. Це почуття, які хочеться опанувати, та знайти для них домівку, знявши прокляття перевертнів...

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Sergey Just
30.11.2022, 19:21:25

Як завжди дуже захоплююче)

J.B. Alex
30.11.2022, 19:27:01

Sergey Just, Дякую❤

avatar
Роза Фаєр
30.11.2022, 00:07:08

Вітаю)

J.B. Alex
30.11.2022, 15:22:05

Роза Фаєр, Дякую!❤

Інші блоги
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Знижка на Дві смужки. Помилкова ніч з босом♥️
- Вітаю, ви вагітна. Молода худенька лікарка гінеколог сидить навпроти мене і перебирає в руках аркуші паперу з моїми аналізами. Новина шокує, бо з хлопцем ми не так давно спимо разом. - Несподівано, - відчуваю, як
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше