Новинка вже завтра Не Його КвІтка НадІЇ

Вітаю Вас, мої найкращі!

Вже завтра світ побачить мою НОВИНКУ, в яку я вкладаю душу та серце. Тож, не пропустіть початок емоційної історії, пронизаної тремтливими емоціями, коханням та пристрастю.

"Не його квітка надії" – це історія кохання на фоні війни, що зародилася при доленосних обставинах.

Єгор – військовослужбовець, що під час бойового завдання отримав контузію та втратив пам’ять про саму війну, але, натомість, перед очима у нього стояв світлий образ чарівної дівчини, яку мозок сприймав за дружину, якої у нього ніколи не було. Маша – вчитель англійської мови та волонтерка, яка багато втратила від 2015 року та багато віднайшла. Їхня історія сповнена таємниць та доленосних співпадінь, омита сльозами та розфарбована кольоровими емоціями. Іноді пристрасна, іноді гірка, але така, що заставить Вашу душу бриніти під звуки плачучої скрипки.

ФРАГМЕНТ:

"Свист від снарядів, що летіли над головою, увірвався у реальність так само різко, як і стрепенулося тіло, відреагувавши на неочікувані подарунки з неба. Натреновані інстинкти швидко активували протоколи самозбереження і перше, що зробив Єгор, так це зіскочив із броні, яку щойно ремонтував.

Міни, ніби смертельні стріли, одна за одною розривалися біля землі, залишаючи після себе клуби піднятого диму та воронки, але на щастя, жодна з них не поцілила поруч, давши йому можливість сховатися у окопі.  

- Опусти голову! – почулося неподалік від Тараса, і Єгор послухався, втупившись лицем у землю, а далі, намацавши поруч автомат, притягнув його до себе, як рятувальне коло, неначе ця залізяка могла врятувати його від мінометного обстрілу, як минулого разу від снайпера.

Секунди здавалися вічністю, і від того все тіло напружувалося, очікуючи вироку долі. Бронежилет, як і каска, залишилися лежати біля бронетранспортеру, пророкуючи своєму господарю не приємні перспективи, і думаючи про це, Єгор матюкався в слух та про себе, не шкодуючи епітетів.

Краплини розпеченої крові від порізів на тілі, що не зрозуміло звідки взялися, змішалися разом із потом та капали на залізо автомата, який він тримав, як щит. Тіло заціпеніло від жаху настільки, що страшно було заплющити очі, аби та темрява не стала останнім, що він бачив. У вухах стояв шум, а серце вистрибувало з грудей, готове тікати світ за очі, та тільки тікати було нікуди."

Не забудьте підписатися на автора, аби не пропустити новинки!

З нетерпінням чекатиму Вас на сторінках своєї історії!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Успіху новинці!

Кристина Асецька, Щиро дякую! Триматиму кулачки, аби читачам сподобалося!

avatar
Неталі МакКензі
18.11.2022, 21:05:40

Неймовірна обкладинка! Чуттєва та інтригуюча обкладинка! Це точно буде щось особливе. Успіху та натхнення!

Неталі МакКензі (Netaly McKenzie), Щиро дякую!!! Я в цю обкладинку стільки душі вклла та символізму!! Тема війни сама по собі дуже важка, кохання на фоні війни - особливе, тому я вкладаю багато сил у Квітку надії, інколи навіть декілька разів переписуючи. Подивимося чи прийде до душі вона читачам, але моя душа відчуває, що її треба написати.

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
✨«золоті фантазії»✨
Привіт, любі читачі! ✨ Сьогодні я маю для вас дещо справді особливе. Запрошую всіх долучитися до неймовірного літературного флешмобу «Золоті фантазії»! Для мене велика радість підтримати цю ініціативу, адже це перший
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше