Додано
07.11.22 12:32:51
Потрібна ваша думка. Новинка.
Слава Україні! Дороге панство, минулого тижня я закінчила книгу "Не кохана дружина", котра нормально так "зайшла". Найближчим часом відбудеться презентація новинки - "Подаруй мені сон". Мені потрібна ваша думка з огляду естетики. Увага! Котра обкладинка вам більше подобається?)
1.
2,
Мені підходять обидві, тому залишаю право вибору на вас)
Буяна Іррай
1725
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе не сюди, звісно) Але зайшла порадувати, що поновила один зі своїх каналів - той, що соціальний проєкт. І ваші книжки знову звʼявляться в ютубі. І можу взяти інші в чергу...))) Тож пишіть на пошту.
І заходьте тут до мене, цікава думка колеги про мої книги...
Друга краща.
Друга, як на мене, краща
Я б взяла дівчину з першої обкладинки, а хлопця з другої. І на першій мужчина заїжджений на іншій платформі, та й у нас вже мелькав. А з другої парубка ще не встигли затягати)))
Інна Камікадз, Дякую за змістовний коментар (^_^)
Мені сподобались персонажі з другої платформи!!!Більш чуттеві,не такі зухвалі,як на перший.З задоволенням почитаю "Падаруй мені сон".Книга "Не кохана дружина" мені сподобалась.Авторе бажаю Вам натхнення і миру нам всім!!!
Анна Гомма, Дякую)
1
Первая
Я погоджуюся з Інною) треба переформувати пари
Друга класна!
Мені перша до вподоби.
Перша)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати