Багато новин від вашого автора))

Доброго дня, мої любі

Сьогодні в мене для вас є кілька новин. ))

 

Новина №1

Для моїх читачів почала діяти ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ! Якщо ви купуєте мої книги вперше - один день для вас діє чудова знижка 20%. ))   Це означає, що придбавши, наприклад, драматичний роман "ДИВИТИСЯ ЗАБОРОНЕНО"

 

  де наша сильна Діана протистоїть своєму Катові, ви зможете придбати із ЗНАЧНОЮ ЗНИЖКОЮ інший мій роман, веселий та гумористичний, про наївного кудряша Даню та його красунчика-боса Ярослава

 

"СОЛОДЕНЬКИЙ ПАМПУШОК ТА БОС-ЛАСУНЧИК"

 

  До речі, в свіженькій главі Кат вирішив нарешті показатися на очі Діані.;)) І воно от-от дізнається хто він такий, за що мститься їй, через що вже стільки часу руйнує її життя і досі не полишив цю думку.

***

Нарешті тиша! Я зітхнула з невимовним полегшенням. Десь там, внизу, гомонів натовп. А я змогла собі «вкрасти» хоч десять хвилин спокою. Навряд чи більше в мене є. Почнуть шукати.
Я налила трохи вина в келих і відійшла до вікна. Вже стемніло, а на небі сяяли зірки. Я б із задоволенням зараз прогулялася би із Фрідріхом тими стежками на галявині. Можливо так і зробимо, коли гості роз’їдуться по домам.
Так глибоко замислилася, що зовсім не почула і не помітила, що в кімнаті опинилася вже не одна.
– Що, досягла своєї мети? – почула я позаду себе той голос, від якого в мене кров в жилах застигала.
Його б я впізнала серед тисяч. Його, як виявилось, я продовжувала ненавидіти. І ніяк не могла позбутися зі свого життя.
– Шльондра завжди залишається шльондрою.
 

 

Новина №2

Для вас, любі мої читачі та спеціально для книг, які публікую на БУКНЕТІ, я відкрила ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ. Заглядаємо сюди. В каналі буде викладатися цікава інформація про вже опубліковані книги, про майбутні новінки, подарунки читачам.  Також ви зможете побачити цікаві,  а може й досі відверті візуалізацї до моїх романів. ;))

А ще можна буде поспілкуватися зі мною в ЧАТІ. Поділитися своїми емоціями, задати запитання щодо вчинків героїв, висловити свої міркування. Приходьте. )) Буду дуже рада вас бачити. ))

 

 

Але це ще не всі новини на сьогодні. ;)) Я періодично розповідаю вам про книги, якими зацікавилася сама. От і сьогодні принесла вам таку цікавинку від Кейтрін Шкроб. Ну от хіба можна було пройти повз назви «Ви не одружитесь, люба» От і я не прошла. ;)) У головної героїні досить все непросто в стосунках. І навіть не з одним, а з двома чоловіками. І обрати когось з них - ще та задача. ***  

Коли цих двох зводить доля, ВОНА вже давно розчарована в коханні, а ЙОМУ щойно розбили серце. ВОНА гадає, що вони зможуть дружити, але закохується. Та як бути, якщо в НЬОГО досі ще є почуття до колишньої? Невже через це ВІН відпустить ЇЇ? Чи, можливо, поверне, коли схаменеться, що не може без НЕЇ? Головне встигнути, доки ЇЇ не повів до вінця інший.

 

ЦІКАВИЙ УРИВОК:

Зранку мене будить мобільний. Телефонує Руслан. Негайно вмикаю режим вібрації. Повертаю голові та бачу Макса, який досі спить поруч. Господи, я заплуталась між цими чоловіками. Виходить, що будую стосунки одразу з обома. Зі мною таке вперше. Та ні в одному з цих двох не впевнена на сто відсотків. То як маю обирати? Тихо встаю з ліжка та крадуся на кухню. Беру слухавку.

- Я тебе збудив? - цікавиться Руслан.

- Є таке.

- А я ще з шести ранку на ногах. От вирішив побажати тобі гарного дня. -Взаємно. А коли ти повернешся? - питаю те, що турбує найбільше, бо я ж досі у Макса, дідько їх би побрав.

- Можливо, сьогодні вдасться реалізувати все заплановане. Я спробую якнайшвидше впоратись, щоб завтра зустрітись з тобою.

Соромно перед Русланом. Знав би він, як і з ким пройшла моя ніч. Цей чоловік не заслуговує, щоб з ним так чинили.

 

Захоплюючого читання! Ваша руда бестія ;))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліка Радош
06.11.2022, 17:08:48

Дякую за рекомендацію!

avatar
Єва Райн
06.11.2022, 13:41:18

Дякую за рекомендацію, цікаво)

avatar
Кейтрін Шкроб
06.11.2022, 12:41:15

Боже як приємно❤ Дякую.

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше