"Королева-рабиня" - фінальне слово!

Вітаю, мої любі!

 

Роман "Королева-рабиня" офіційно завершений! Відновлюю традицію і розповім трохи про створення книги.

 

1. Це бува перша моя проба у жанрі роману про вигадані королівства, і мені поки що важко оцінити, наскільки вона вдала, але зізнаюся вам, назва книги мені не подобається)) Був варіант "Рабство для королеви" і ще всілякі різні, але я обрала той, що найближчий до змісту, хай і не дуже милозвучний і цікавий.

 

2. Якось так вийшло, що королева у мене одразу "народилась" Агатою. Тоді я подумала, щоб дати герою (або й всім героям) за ім'я назви дорогоцінних каменів. І знаєте, ким король був у мене спочатку? Перл. Ну але який з нього Перл?) Занадто м'яке ім'я для завойовника. А потім мені трапився список мінералів у Вікіпедії, я прогорнула його весь, майже зневірилась знайти ім'я, яке дійсно личитиме головному герою, і вже наприкінці алфавіту побачила саме той камінь. Шерл. Одна літера, яка різниця))

 

До речі, додаю невеличку візуалізацію героїв — їхніх облич й імен.

3. Мабуть, чи не найбільше впродовж читання книги читачів цікавило, хто той незнайомець біля колодязя? Отож, скажу чесно, я й сама не була певна в цьому майже до останніх глав)) Перша кандидатура була — Обсидіан, друга — той, хто в епілозі став намісником Телури. Потім майже до останнього я планувала, що ним стане той, хто виявився зрадником і в коронному залі хотів вбити Шерла з Агатою. Проте дописуючи, я все ж обрала найлогічнішу кандидатуру на цю роль (і забрала цю кандидатуру з таємного полону в Коліоні, де він мав бути впродовж всієї книги).

 

4. А ще впродовж написання у мене виникла думка, щоб зробити з цієї історії дилогію, де друга частина була б присвячена Пеніну. Тоді перша таки закінчилася б емоційним виявненням стосунків, в результаті якого Шерл вирішив би силою забрати Агату з собою в Пенін. І тоді вона б ще довго бунтувала, перевернула догори дригом пенінські порядки і таки стала б там улюбленою королевою... Однак головне в авторській роботі — вчасно поставити крапку. Тому я подумала і вирішила обмежитись епілогом.

 

На цьому ніби все. Ця історія завершена, а в процесі у мене ще сучасний любовний роман "Любий недруг", запрошую! Ну, і ще купа задумів для новинок. Цими задумами поділюсь в найближчі тижні))

 

Дякую всім, хто читав! До зустрічі на сторінках нових творів!

 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Дякую люба. Я здивована, що це ваша перша книжка у
такому жанрі. Історія вийшла цікава, інтригуюча. Кохання, боротьба за владу, де друзі, де вороги все змішалося. Але усе вирішилося. І тепер Агата і Шерл мають щастя і будуть разом своє майбутнє. Натхнення вам!

Устина Цаль
08.04.2023, 10:19:18

Людмила Азорская, Дякую, мені дуже приємно, що книга так припала Вам до душі!

avatar
Ема Ноель
19.10.2022, 21:48:54

Вітаю з завершенням! Натхнення на нові історії ❤️

Устина Цаль
19.10.2022, 22:27:10

Ема Ноель, Дякую❤️

Вітаю із завершенням! Бажаю натхнення на нові творіння!

Устина Цаль
19.10.2022, 19:38:06

Кристина Асецька, Дуже дякую!

Шерла саме таким і уявляла.)) Щодо незнайомця спочатку теж думала на Обсидіана.
Дякую за цікаві факти! Натхнення Вам на на нові історії!

Устина Цаль
19.10.2022, 19:37:56

Лореін Владислава, Дякую❤️

avatar
Мар'яна Доля
19.10.2022, 15:19:33

Дуже цікава і незвичайна історія!

Устина Цаль
19.10.2022, 16:16:31

Мар, Дякую!

avatar
Аля
19.10.2022, 15:12:03

Вкотре неймовірно милуюся візуалізацією))❤️ Супер!!

Устина Цаль
19.10.2022, 16:16:25

Аля, Дякую, Алю❤️

avatar
Поліна Креп
19.10.2022, 15:08:53

Вітаю з фіналом! Дякую, що поділились цікавими фактами. Задумка з іменами-каменями суперова! Успіхів, безпеки і натхнення на нові історії.

Устина Цаль
19.10.2022, 16:16:16

Поліна Креп, Дякую щиро❤️

avatar
Ліна Алекс
19.10.2022, 14:23:05

Вітаю з завершенням!
Вчасно поставити крапку - це корисне вміння для автора))

Устина Цаль
19.10.2022, 16:15:58

Ліна Алекс, Дякую❤️
Таак, дуже хочеться іноді щось дописати, але розумієш, що треба спинятися))

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше