Додано
04.10.22 17:51:48
Книгу завершено! - Безкоштовно!!!
Вітаю Вас, мої хороші!
Сьогодні, "Величне дитя піднебесної" отримало свій епілог та закінчення історії кохання Ліама та Таіри!
Вони були зовсім різні, але долею, їм написано було стати величними та піднятися в променях слави серед народів Імперії Хобар. Шлях до тієї величі був усіяний випробуваннями, які довелося пройти, підтримуючи один одного: в важких протистояннях загартувався їхній дух; в запеклих боях зміцніли їхні тіла; в повній довірі зародилася їхня любов, що дала сили досягти поставленої мети. Вони розплутали клубок таємниць та незважаючи ні на що – вижили, укріпивши свою любов.
"Величне дитя піднебесної" - це любовно-бойове фентезі, сповнене емоцій та переживань, захоплюючих пригод та неперевершених пейзажів, і воно залишається у відкритому доступі - БЕЗКОШТОВНО!
Для тих, хто ще не познайомився з головними героями - ласкаво прошу до пригод разом зі мною!
ЧИТАТИ КНИГУ
Олександра Спаська
789
відслідковують
Інші блоги
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!!
ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю із завершенням! Бажаю натхнення на нові творіння!
Кристина Асецька, Дякую. Нові творіння вже зібралися в чергу та чекають своєї викладки. Навзаєм відправляю вам лавину позитиву ❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням історії!
Мар, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Вітаю, люба Пташечко!!! Створено ще одну надзвичайно книгу, це велике досягнення!!! Хай читачі смакують та надихають на нові ідеї своїми гарними коментарями!!! Обіймаю ❤️
Анна Харламова, Щиро дякую за неперевершений спектр емоцій, яким зі мною сьогодні ділетеся!!! Мені надзвичайно приємно, а серденько калатає в захваті!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати