Плани на оновлення моєї сторінки. Анонси

Автор: Дмитро Мельник / Додано: 18.09.22, 22:48:43

З короткою прозою все просто. Зараз в мене три збірки з невеликими історіями. Головна моя ціль стосовно цих історій в тому, щоб вони не потрапляли в заморозку. Але, крім того, я все ж люблю писати короткі історії. Можливо тому, що говорити коротко і по ділу для мене завжди було проблемою, і це для мене особистий шлях для самовдосконалення. 
А от тепер думаю з якого ж немалого твору починати викладати свої лонг сторіс. 
Думаю що все ж це будуть оповідання, які можливо переростуть в невеликі повісті, можливо залишаться оповіданнями, а можливо й взагалі стануть новелами. Але усіх їх об'єднає одне важливе спільне, вони будуть точно не про сучасність. Далі буде фентезі та фантастика, трохи більшими об'ємами та довшими захопливими сюжетами. 
А далі перейдемо вже до моїх незавершених вічних історій. 

Отож з наступного тижня буду працювати з анонсами. Вони будуть великими, як окремі дописи в блозі. Та маленькими, коли я буду викладати якісь фрагменти творів. 

Під цим постом анонсуватиму оновлення короткої прози в книгах "Коротко про кохання" та "Вам не сюди"

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Дмитро Мельник
18.09.2022, 22:51:27

Отож як і обіцяв. В першій половині наступного тижня буде завершена історія одного неймовірного кохання, свідком якого мені довелось стати. Просто, це три здавалося б простих погляди на різні етапи стосунків від першої зустрічі до завершення стосунків з простою мораллю. На чужому горі свого щастя не побудуєш.