Інот. Візуалізація

Автор: Ал Бєлко / Додано: 16.09.22, 21:40:28

Пропоную познайомитись із персонажем нової історії "Коронована Змієм"

Ім'я: Інот тан МерідВік: 115 років

Кличка: Нот, вухастий, Тінь Сіурда.

Титул: майстер отрути, перший радник князя Сіурда Когана, наставник наслідної княжни Ніялли Коган.

Зовнішність: бачили дроу? Ну такі темно-темно-сірі добродії зі сріблястим волоссям і перманентним бажанням випатрати вас голими руками в очах? Ну власне Нот теж такий. Зросту трохи вищого ніж більшість родичів, шкіра не темно, а попелясто-сіра. Все це спадок діда-людини. Решту в майстра отрути, як належить підгірному мешканцю. Тонкі риси обличчя, гострі ікла, гострі вуха й очі червоні мов свіжа кров. Носить стильну "карешку" по плечі, сережки у вухах і десяток різних отрут по кишенях.

Магія: Є! Дар спав дуже довго, через що Інота ростили як воїна. Врешті він утратив свою ціну на ринку наречених і потрапив у купу халеп, коли нарешті його магія, з переляку не інакше, прокинулась. Власне наш вухань - маг крові. Рідкісний дар, притаманний тільки дроу, та й то далеко не всім, а лише членам правлячого дому. Через це Інот свою магію не демонструє. На щастя він довго обходився без неї, тому йому і так норм.

Здібності: уб'є вас, вашу родину, вашу бабцю і трійку котів, не забруднивши рук і не змінивши пісного виразу обличчя. Та так, що жодна сволота не подумає на цього чесного, врівноваженого пана радника. Не дарма вважається сірим кардиналом при князеві Сіурді. Всі хто якось замишляв проти мудрого правителя Південного Фронтиру закінчились в ту самі мить, коли темний княже притяг зі столиці у свої володіння одного худого, гостролицього дроу. Зараз Інот на себе молодого не дуже схожий, але звичка прикривати спину свого володаря залишилась із ним назавжди. Тямить в отрутах, протиотрутах, зіллях, травах та алхімії загалом. Навчений майстер тортур, внаслідок чого непогано лікує, за принципом: тільки знаючи як полагодити, можна справді добре ламати людей. В бою покладається на швидкість. Сильніший за бульшість дроу фізично. Але з перевертнями або орками тягатись не може. Переважну кількість своїх двобоїв завершує іще до початку. Супротивники просто таємниче гинуть в ніч перед поєдинком. 

Особливості експлуатації: бачите отого високого брюнета у чорній короні? То князь Сіурд. Не чіпайте його, не плетіть проти нього змови й Іноту до вас не буде ніякого діла. В принципі для навколишніх Нот несе небезпеку тільки кори ці навколишні лізуть у його справи, або до його людей. Попри скотяче почуття гумору і повадки парктикуючого маніяка, напрочуд розсудливий добродій. Уособлює собою тезу: не чіпай лихо, доки воно тихо.

Слабкості: закоханий у свого сюзерена, і в одну зі своїх підопічних до купи. Дроу, що з нього взяти. З огляду на такі складні амурні справи вже п'ять років нічого із цим не робить. Звик бути в тіні. Коли його хтось витягає на світло й намагається улаштувати почесті, ніяковіє як цнотливка у першу шлюбну, та намагається знов заповзти у якусь темну щілину. Таємно мріє про велику, міцну родину, купу дітей і усілякі несерйозні речі. Що таке "велика міцна родина" у розумінні дроу - тема для окремої наукової праці про дивні звичаї та побут нелюдів. Ніколи нікому не зізнається, але подумки вдочерив Нію в ту ж мить коли взяв на руки верескливий згорток із байстрюком свого сюзерена. Тож княжна чи не єдина, окрім свого татка, хто може вити з Нота шнурки та зав'язувати їх у бантики.

Читати більше про пана дроу ТУТ

 

6 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Льоля Красоля
17.09.2022, 20:47:56

Ось не даремно я, потайки, так полюбляю дроу. А цей взагалі... хоч на стіну чіпляй та милуйся.

Ал Бєлко
17.09.2022, 21:51:04

Льоля Красоля, А чого б, власне, і ні?
Рада що вам сподобалось))

Він прикольний)

avatar
Наталія Косенко
16.09.2022, 21:49:48

Дуже класний Нот))) згадала, що в першому розділі його декілька разів називали Ноєм. І тут зверху в анкеті написано Ідару) а так Інот ще той красунчик. Розумію Ру))

Наталія Косенко
16.09.2022, 22:49:15

Ал Бєлко, А я тебе обожнюю за круту історію))))

avatar
Вірджинія Хоуп
16.09.2022, 21:53:30

О, здається, я щойно побачила, як виглядає мій майбутній улюблений персонаж. Ця усмішка на першому арті, ах, ну в саме серденько. А характер, судячи з тутешнього опису, ну просто "that's my type".

Ал Бєлко
16.09.2022, 22:18:09

Вірджинія Хоуп, О так! Я коли арт побачила була така ж реакція. Типу: все дорогенький, ось із таким виразом обличчя ти будеш ходити 99% часу в сюжеті)))))
так-так, характер чудовий. особливо на фоні Ідару з його ємоційними качелями, Нії з почуттям довгу замість сердця, Нот просто взірець адекватності. Він хоч у курсі кого і за що кохаеє))) пофіг що нічого з цим не робить.

avatar
Мері Малфо
16.09.2022, 21:56:05

Який же він харизматичний та спокусливий. Шкода, що старий, але то нічого. Я так розумію, що жити йому ще довго. Коханню всі роки покірні)))

Ал Бєлко
16.09.2022, 22:15:09

Мері Малфо, для свого виду він ще зелений геть. тож встигне все що треба) та що там, князь і той старший за цього вухастого.
в мене так і чешуться руки почати писати про митарства красеня-дроу між своїми любовями, але поки не скінчу почату історію - неможна. бо тоді чорта лисого завершу почате

avatar
Лоре Лея
16.09.2022, 22:08:43

Вау, я знала, що він мені не даремно сподобався, круть)

Ал Бєлко
16.09.2022, 22:12:07

Лоре Лея, Нот - золотко, така собі зла хрещена фея для княжни. Яка княжна, така і фея)