Додано
14.09.22 09:48:23
Візуал "Маленька проблема великого боса"
Дівчатка, ви казали,що не відображається візуал,сподіваюсь тут все вийде і ви побачете нашого велетня Влада та його "проблему" Аріну!:))
Хто ще не заглядав у мою новинку, чекаю на вас. Буде гаряче!
Маленька проблема великого боса


Анотація до книги "Маленька проблема великого боса"
До мене ходою хижака наближається сам Радд Владислав Сергійович – крупний бізнесмен у місті.
Злиться!
Я цю злість відчуваю шкірою, і хоч ніколи не вважалася боягузкою, а боюся.
Напевно, це його зовнішність винна. А ще той факт, що він у трусах одних чорних, а під ними... Округляю очі та ковтаю слину.
Мамочки. Та він не тільки зростом гігант!
- Послухайте, може Ви хоча б одягнетесь? - пищу, наче миша, намагаючись не дивитись униз.
- Я вдома, а ти крадійка. Вважаєш, що залишишся непокараною? - гримить він.
- Фактично, не така вже й крадійка, - намагаюся виправдатися, а у самої волоски на шкірі дибки.
- Відпрацьовуватимеш усе, що розбила!
- Що? - Від обурення ледь не вибухаю! - Не буду!
- Ще як будеш! За ворота ані ногою, тепер ти моя!
Злиться!
Я цю злість відчуваю шкірою, і хоч ніколи не вважалася боягузкою, а боюся.
Напевно, це його зовнішність винна. А ще той факт, що він у трусах одних чорних, а під ними... Округляю очі та ковтаю слину.
Мамочки. Та він не тільки зростом гігант!
- Послухайте, може Ви хоча б одягнетесь? - пищу, наче миша, намагаючись не дивитись униз.
- Я вдома, а ти крадійка. Вважаєш, що залишишся непокараною? - гримить він.
- Фактично, не така вже й крадійка, - намагаюся виправдатися, а у самої волоски на шкірі дибки.
- Відпрацьовуватимеш усе, що розбила!
- Що? - Від обурення ледь не вибухаю! - Не буду!
- Ще як будеш! За ворота ані ногою, тепер ти моя!
Віта Кросс
2147
відслідковують
Інші блоги
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Друзі, на честь свята (та й взагалі давно не було) зробила ЗНИЖКИ аж на чотири книги! «Моє безкриле кохання» (вигнанка-фейрі та безкрилий дракон, розслідування, таємниці та інтриги) «Стіна між нами» (істина
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде. І повірте, вона варта
Доброго вечора, мої хороші! Сьогодні діє знижка на книгу "Гуляй, мажоре". До закінчення дії знижки залишається кілька годин. Поспішайте! ;))) Анотація -
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОоо, це вже зовсім інша справа! Візуали вогонь!! А він її точно не з'їсть?))) З таким то поглядом, мммм) Дівчинка просто сама спокуса))
Галина Прохорова, Ваш коментар потрапив мені, а не авторці) Віта Кросс після останньої викладеної глави в "Маленькій проблемі..." писала, що через усі ці події, проблеми зі світлом і зв'язком, в неї немає зараз можливості продовжувати книгу. Але вона обов'язково повернеться і книгу викладатиме заново) Я теж неймовірно чекаю!
Дуже красивий візуал. Дівчина пожежа та й хлопець не відстає))
Візуали супер.Влад серійозний.Погляд -зразу можна померти.І як бідній Арині це витримати.
Станіслава Барабошко, О так..
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати