Фінал передплати, анонс і трошки новин

Автор: Альма Лібрем / Додано: 07.09.22, 16:14:07

Любі читачі, хай трохи з запізненням, та вітаю всіх з початком осені. Нехай вона для всіх нас стане теплою, сухою і, головне, переможною!

Я ж до вас з кількома новинами. 

По-перше, передплата на мою книгу "Я тебе захищу" добігає кінця. Лишилось кілька розділів, і в неділю-понеділок буде опубліковано фінал. Ті, хто читає, не дасть збрехати: в книзі зараз все надзвичайно напружено! Якщо ж ви ще не приєднались до передплати, але планували її придбати, то поспішіть! Після завершення книга стане значно дорожчою, і навіть з максимальною знижкою дешевше, аніж зараз, не буде! 

"Я тебе захищу" - історія про сильного чоловіка та боязку дівчину, що проходять важкий шлях до взаєморозуміння та кохання. Головній героїні доведеться навчитись брати на себе відповідальність за своє життя, героєві ж - доводити своє кохання не лише ділом, а й словом, а йому це складно, бо Алекс - не просто бізнесмен, а ще й представник спецслужб, а там багато не говорять. До речі, події книги розгортаються в Україні, як і в більшості моїх творів в жанрі сучасного любовного роману, і спецслужба, очолювана Алексом, стоїть на захисті енергетичної безпеки нашої країни. Книга - це, звісно, вигадка, але я не сумніваюсь, що щось подібне в Україні справді є (але не завжди про це можна говорити відкрито, заради нашої ж з вами безпеки). 

"Я ТЕБЕ ЗАХИЩУ"

Книга. "Я тебе захищу" читати онлайн

По-друге, найближчим часом може зрости ціна на мої завершені книги. Тому поспішайте придбати за тими цінами, що є зараз!

По-третє, в кінці цього тижня на моїх читачів чекає не лише завершення "Я тебе захищу", а й старт наступної книги циклу під назвою "Я тебе поверну". Я вже активно працюю над початком книги в стіл та сподіваюсь порадувати вас першими розділами вже найближчими днями! Новинка буде про програмістку-хакерку Ірму та профайлера Арсена. Обидва вони працюють під керівництвом вищезгаданого Алекса. Ірма ненавидить корупціонерів, а її талант як айтішниці допомагає їх ловити та відновлювати в світі справедливість. Арсен же має проблеми з емоційним спектром, та за разунок цього прекрасно аналізує людей та здатен маніпулювати ними, немов ляльками у театрі. 

Вогняна парочка! А ще вони мають одну спільну таємницю, про яку ви дізнаєтесь вже з книги. Обіцяю, буде цікаво. Тим паче, про такого персонажа, як Арсен. я досі ще не писала. Сподіваюсь, авторський експеримент вам сподобається!

Щодо решти книг: 

1. "Оксана для першого маршала" в передплаті і це надовго. Надовго не тому, що я повільна авторка, а тому, що книга виходить велика. Або дуже велика. Фінал буде восени (якщо все буде добре - а воно буде!), та коли конкретно - поки не зарікаюсь. Продовження виходить щодня, зранку, згодом, можливо, стане й двічі на день. Поживу - побачу, як то кажуть.

2. "Наречений за викликом" публікується безкоштовно, і це також надовго, бо книга вийде не менша за вищезгадану "Оксану". У героїв там скоро буде непростий період, того автор (і читачі) запасаються валідолом. Але все буде добре! Погані завершення не пишу, чесно-чесно. Продовження виходять щоночі!

3. "Випадкова мама для доньки мільярдера" також вийшла на режим щоденної публікації. На книгу, якщо все буде добре, скоро відкриється передплата. За розміром вона вийде не така масштабна, як попередні дві книги, але місяці два ще писатиметься. Це простий веселий любовний роман, тому, якщо хочете розважитись та відпочити, вам саме сюди. Чекатиму! 

Ну, і під кінець блогу хочу подякувати всім своїм читачам. Ви - спонсор мого ментального здоров'я та продуктивності! Зранку дві думки змушують мене бадьоренько йти до ноутбука. По-перше, мене там чекають мої читачі, а по-друге, треба ж глянути оту гарненьку табличку, яка з втратами!.. Ну, ви розумієте, про що я кажу) 

Окреме спасибі всім, хто дочитав цей довжелезний блог аж до самого кінця.

Слава Україні! 

З любов'ю, ваша Альма) 

1 коментар

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Вера Быкова
07.09.2022, 16:21:38

Вам дякую за творчість і так та табличка те, що треба)

Альма Лібрем
07.09.2022, 16:22:22

Вера Быкова, Дякую! Так, вона прям чудове джерело натхнення, а останніми днями так взагалі)