Щось я така затуркана, але нова книга вже осьо-сьо

Виходить наче нічого. Та чого там — просто ВОГОНЬ! Ось побачите!

Отже, милий мій читачу, найперше, мої вам вітання. А то навіть не привіталась, відразу до справ. (Ох мені вже кортить почати викладати. Але потерплю.) 

Вже зовсім скоро продовження “Пірʼїнки”. Гадаю, десь на наступні вихідні. 

Нова книга буде називатись “За два кроки від жінки, яку я…” 

Ну, ви зрозуміли, можливі різні варіанти закінчення фрази. Можливо він її кохає; можливо ненавидить; можливо хоче, дуже хоче (До речі, попереджаю — книга буде 18+); а можливо хоче вбити, задушити голими руками; а можливо все це одразу. 

Я довго думала, чи показувати вам це відео, бо може бути щось типу спойлеру. Але потім подумала: “А хай буде! Хай дівчата пофантазують, що ж воно оте все означає.”

(Знаю, що дівчатка не дуже полюбляють усілякі бійки. Ми більше по цьомки-бомки-обіймашки. (Як той казав: "Make love, not war!", що означає: "Займайтеся любов'ю, а не війною!"), але тут я не стрималась — вже дуже красиво вони б'ються, наче танцюють.)

Так, наче все розказала. Так сказать, проанонсувала як змогла.

Чекаю на вас, мої ластівки, у себе на сторінці! 

Завжди рада!

P.S. А-а, ще хотіла сказати, що проди виходити будуть по вечорах (ще не знаю, як часто), щоб спокійненько так собі вмоститися у ліжечку й насолодитися новим розділом. Ось така у мене фантазія. 

P.S.S. Забула. Ще хотіла сказати, що запрошую підписуватись на мою сторінку та забирати книги до бібліотеки, щоб не загубитися, нічого не пропустити й щоб нам було зручніше комунікувати. (До речі, мені можна писати свої думки та побажання просто своїми словами, як на серце лягло, з помилками й очепятками, нічого страшного. Мені завжди цікава думка мого читача. А то в мене інколи таке враження, що я тут сама з собою. Але то таке, тільки якщо є бажання.)

 Дай Боже всім гарного тихого вечора!

Хай добро не полишає дім, охорони Божої 24/7.

Ваша Міа. 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оксана
29.08.2022, 22:49:32

Понеділок. Вечір. Ось я і добралася до блогів, яких накопичилося із п'ятниці ого-го. Ти ж знаєш, Мієчко, вихідні для мене - найробочіші дні)). Вибачай, подружко, що зазирнула до тебе із запізненням乁( •_• )ㄏ.
Щодо твоєї Пір'їнки, то дуже цікаво, що ж вона там ще таке утворить. Ото несерйозна дівчинка. Тільки на творчу натуру і можна списати її витівки. А Артема, схоже, понесло.... Невже вирішить боротися за неї?

Міа Натан
30.08.2022, 08:56:37

Оксана, Та я так собі й подумала, що ти там геть вся заклопотана. (Ще одна затуркана.) Сподіваюсь, що хоча б встигла переробити купу роботи. Сюжет продовження вимальовується досить несподіваним. Знаю, що ти, моя ластівко, та й більшість читачів переживають за Артема та бажають йому добра. (Я, до речі, теж.) Але вже вибачайте, дівчатка, та прийдеться знову його трохи помучити. Фіналу поки немає. Вірніше є декілька варіантів. Тут багато, що від тебе залежить, бо я завжди трохи коректуюсь по коментарях читачів. Дякую, сонечко, що знайшла час написати мені. Гарного тобі дня!

Інші блоги
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
«аудит для боса-ескортника» у «мелодії кохання»!
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Ех, ревнощі...
Вранці, щойно побачивши Григорія в їдальні, найперше запитую про Шерхана: — Як там наш пес? — автоматично запитую, не замислюючись, як це звучить. «Наш»… Якщо Назаренко і здивувався, що я вже наполовину
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше