Чи нормально змінювати плани викладки?
Хотіла дізнатися, чи буває у вас так, що нова історія захоплює всю уяву, рветься в публікацію та змінює ваші творчі плани? Що робите в такому випадку, якщо хочеться якнайшвидш дізнатися реакцію читачів, щоб зрозуміти, чи варто продовжувати?
І чи потрібно повідомляти про зміну графіку викладки інших творів? А як? Блоги ж звичайні користувачі зазвичай не читають?
Оскільки я тільки три тижні на платформі, то багато питань виникають в процесі. Дякую тим досвідченим авторам, які просвітять новеньку в напевно банальних для багатьох речах.
P.S Якщо читачі все ж заходять сюди, то повідомляю, що нову фантастичну історію «Найгірший чоловік на планеті» планую оновлювати два рази на тиждень по п’ятницям та вівторкам. Решту днів займе продовження оповідань збірника «Легке кохання».
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ останнім часом повідомляю читачам графік викладки під анотацією. Якщо є якісь зміни, то просто там переписую) Ну і + блог на всяк випадок.
А так то раджу робити оновлення якомога частішими) В мене практично чи не в кожної книги різний графік і бачу, що найкраще робити викладку кожного дня чи через день) Тому тримаю про запас завжди один розділ і публікую так часто, як можу)
Уляна Скіденко, Будь ласка)
Думаю, що такі є, але я з ними не знайома) Сама редагую власні книги)
В мене якраз нова історія загальмувалась, а попередня йде легко.
Реакцію ви дізнаєтесь, лише виклавши твір: по зростанню підписників буде видно, чи цікавить.
Рома Аріведерчі, Я можу стати першою)
Та часу, зараза, на все не вистачає. Їсти і працювати-то за гроші треба)
Цей проект надихає, а інші вже потрібно доробити) На майбутнє скористаюся вашими порадами та недописане взагалі виставляти не буду. Але вже як сталося.
Можете писати про зміни в графіку прямо в самій книзі, після чергового розділу коротеньке звернення до читачів))
Уляна Скіденко, Так можна, але це видно тільки тим, хто уже читає. А не новим читачам.
Блоги показуються в повідомленнях підписників. А графік пишіть в анотації, так його побачать усі - і підписники, й нові читачі.
А от викладати просто щоб побачити реакцію - сильно не раджу. Бо незалежно від реакції викласти й не закінчити - то неввічливо стосовно тих, хто уже почав читати. І ви цим доб'єтесь тільки того, що ваші твори в процесі читатимуть набагато менше. Бо не буде гарантії, що ви їх допишете, а не видалите.
Ну й ті, кого ви розчарували видаленням, навряд не відпишуться. І навряд підпишуться згодом, коли ви викладете новий твір.
Не знаю. наскільки ця порада корисна, я пишу про свій читацький досвід. Можливо інші реагують інакше.
Рома Аріведерчі, Дякую за пораду, додам туди.
Згодна з тим, що дописувати обов'язково потрібно. Але темп викладки може бути різним та і розмір історії загалом. Думаю, якщо сюжет не заходить людям, немає сенсу його розтягувати.
Зазвичай я не стримую себе і свою уяву, пишу глави до книги, але не публікую (до тих пір, доки попередню книгу не закінчу). Так було рік тому, а зараз я вільно можу писати три книги (не більше) і тому якось балансую між різними історіями)
Бетсі Прусс, Напевно, я піду схожим шляхом. Бо душа інколи потребує не романтики, а фантастичних пригод.
Натхнення вам)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати