Види фентезі. Кор. огляд. Прогресорство-виживання
Доброго ранку, дорогі читачі. Сьогодні у нас на розгляді чоловіча версія побутового фентезі.
Фентезі прогресорства та виживання
Дане фентезі обов'язково містить застосування героєм власних знань та умінь для облаштування та зміни простору навколо себе. У тому числі як спосіб вижити.
Також варто відзначити, що цілі змін, які несе із собою герой, можуть бути будь-якими. Від простого "вижити" до "побудувати високорозвинену цивілізацію".
Герой може бути як наділений магічними силами, так і не мати їх. Магічний рівень самого світу так само може бути будь-яким.
Головна відмінність цього виду фентезі від інших, це не отримання героєм нових знань і здібностей, а використання того, що він вже знає, вміє та має.
Види фентезі, розглянуті раніше: побутове фентезі, морське фентезі, фентезі-вестерн, Постапокаліпсис, Фанфік, Сюаньхуань, Сянься, Уся, ДрімРпг (фентезі), Світи з системою, РеалРпг (фентезі), класичне ЛітРпг, ЛітРпг (фентезі), порохове фентезі, космічне фентезі, стимпанк-фентезі, технофентезі, янг-едалт фентезі, бойове фентезі, магічний детектив, міфологічне фентезі, міське фентезі, горор (жахи), темне (дарк) фентезі, гумористичне фентезі, потраплянці, псевдоісторичне фентезі, альтернативна історія, історичне фентезі, пригодницьке фентезі, еротичне фентезі, романтичне фентезі, любовне фентезі, героїчне фентезі, низьке фентезі, високе фентезі, епічне фентезі, класичне фентезі.
Також не забувайте підписуватись на автора (тиснути тут), аби не пропустити новини та поповнення книг.
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, мабуть я знайшла жанр, в ,кому зараз книгу пишу. Бо до опису побутового воно щось не дуже підходило (я гадала, що то воно)
Ліліана Хант, ого (⊙_⊙) супер!
В принципi, як підвид жанру, може підійти фентезі про революціонерів, змовників, чи повстанців. Вони також прагнуть змінити свiт, але роблять це більш радикально.
Лео Нур, хм... ну в цих випадках скоріше мова йде про переділ влади. Просто він часто буває прихований за різними гаслами. Не дарма ж, в першу чергу пов'язаний з боротьбою проти владної верхівки.
А от якщо мова йде, наприклад, про технічну революцію, то тут так, згодна.
Зазвичай це стало масовою темою у РФії. Жанр зародився у США. Сам читав цикл "Три Сердця три лева" Пола Андерсона, Алан Дін Фостер "Чародій з гитарою", Гай Гевріел Кей "Гобелени Фьонавара"
Зорян Костюк, Дякую за розширену інформацію та приклади :)))
Найнелюбий вид фентезі, бо найчастіше це чітерство і тупе РПГ, чегеварство і прогресорство. Здається один Марк Твен показав, що це не працює. Потім у нього Стругацькі передрали.
Рома Аріведерчі, так, згодна
Ну по сюжету герой все одно ніби має чомусь вчитися, якщо це звісно допоможе у виживанні ;)
Виживалки тот завжди цікаво і в фільмах і в іграх, ну й в книгах. Завжди є небезпека, яка притягує увагу.
Віталій Партицький, Звісно що має, але основна увага зосереджується саме на вмінні героя застосовувати власні знання та вміння. І, доречі, цей жанр саме завдяки небезпеці більш дінамічний ніж побутове.
о, дякую, що роз'яснили ) сама гадала, яка ж різниця між побутовим та прогресорством.
дякую )))
Юлія, рада що була корисною :)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати