Додано
30.06.22 15:48:43
Трішки одкровення
Привіт мої незламні котики. Сподіваюся ви в порядку.
Нова глава "Няня мого брата" вже на сайті. Приємно читання.
Хочу відразу попросити вибачення, що так довго не було оновлення. У зв'язку з останніми подіями стало дуже важко писати. Хто ще не знає, до 25 лютого я проживала у Миколаєві, місто щодня, упродовж цих місяців обстоюють. Та й не тільки Миколаїв страждає від цієї жахливої війни. Мій хлопець з перших днів і до тепер, знаходиться на передовій, саме на нулі. Я трималась з усіх сил, дійсно старалась. Але з кожним днем стає все важче. Сподіваюся на краще, та вашу підтримку.
Вірю в ЗСУ.
Слідкуйте за новинами на моїй сторіночці в інстаграм https://instagram.com/fredericka_foma?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Фредеріка Фома
1639
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті «Скандальна угода з босом» Я намагався працювати, чесно намагався, але фокус постійно збивався на одну дуже й дуже гарячу Бестію в спідниці-олівець. Добре,
Всім привіт! В сьогоднішньому оновлені книги Ти лише моя ви дізналися про трохи про подругу Аню. Залишаю уривочок тексту Вона відкусила шматочок тістечка і раптом пильно подивилася на мене своїми
Події в книзі "Другий шанс або Помста ангела" потроху розганяються (комусь уже встигли зламати руку, ага), тож я принесла вам трохи візуалів. В той час як Батса обговорює плани з Ґєшеатом: — А Ханна? — Я
Отримала фідбек, що перша обкладинка (синя) надто серйозна. Вона обіцяє епічну драму, хоча насправді «Все (не) за планом» — це про гумор, іронію та стосунки. Обкладинка не має «брехати» читачеві, тому підготували
Привітик, сонечки! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на один з моїх гостросюжетних романів ХОЧУ ТОБОЮ ВОЛОДІТИ яка змусить читати затамувавши подих. Якщо полюбляєте щось гаряче та з інтригою, тоді це якраз той
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже рада, що Ви з Миколаєва, ми земляки, я живу поряд з Корабельним районом в с.Галицинове, і нам теж не дуже добре, прилітають до нас ракети дуже часто не знаєш коли і звідки прилетить, а деякі села нашої громади кожен день під обстрілами, але ми тримаємось і допомагаємо один одному і нашим ГЕРОЯМ ЗАХИСНИКАМ! Я відволікаюсь читанням, навіть коли в погребі ночувала читала книжки, читаю і зараз! То ж надіємось на краще, на ПЕРЕМОГУ, а Вам успіхів в написані цікавих історій! Все буде Україна!
Наталия Шафранская, Знаю як зараз вам важко, багато друзів зараз у місті, майже щодня пишуть мені, скидають фото, це дуже страшно. Потрібно триматись й вірити тільки в краще. Бережіть себе. Вся Україна з вами ))))
Дякуємо за нову главу! Натхнення! Усе буде добре!
Елена Шевцова, Спасибі велике. Все буде Україна )
Ми усе розуміємо, тому за оновлення не хвилюйтесь. Усе буде добре! В перші дні війни теж було дуже важко писати, але я навчилась казати "Ні" власним внутрішнім тривогам та продовжила тішити читачів. Сподіваюсь, зовсім скоро і у вас все буде добре. Нехай щастить) Слава Україні!
Бетсі Прусс, Героям слава. Дуже дякую. В перший місяць я взагалі здається випала з життя. Сподіваюся зможу надалі працювати.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати