Додано
28.06.22 20:51:12
Цікавинка)))
Всім привіт)
Сьогодні я хочу поділитися тим, що я зараз читаю. Вже раніше я робила рекомендацію на книги Аврори Лимонової, і її серія це одна з моїх улюблених фентезійних історій) А сьогодні хочу розказати про іншу книгу) І автор навіть не знає, що я це зараз роблю))) Це такий подарунок на 2000 бібліотек)
Деякі з вас знають, що одним з моїх улюблених авторів на Букнеті є Ксана Рейлі. Я читала усі її книги, і деякі перечитувала не раз. Вона не лише крутий автор, а й дуже приємна та цікава людина, з якою мені дуже подобається спілкуватися)
Так от, зараз я читаю її "Несподіване весілля" і просто не можу не поділитися) Там такий Гордюша, що прямо точно хочеться собі такого. Він би на руках носив, сюрпризики робив (ех, хоч би хлопець то не прочитав))) Поліна теж досить цікава особистість, не типова модель) Я ледве можу дочекатися продовження, а тому запрошую і вас насолодитися цією історією)
Всіх люблю та обнімаю =*

P.S. Картинку стирила з групи Ксани в телеграмі)
Ана-Марія Еріш
2435
відслідковують
Інші блоги
Шановні колеги по перу! Запрошую взяти участь у безстроковому марафоні. Що означає безстроковий? Читайте далі, зрозумієте. На марафон приймаються закінчені твори. НЕ має значення: - платні, чи ні (але враховуємо,
Так, так, так… Чому це Адам на побаченні з Марійкою? І яким це чином він домігся цього? Цікаво, цікаво! А якщо у вас виникає невгамовне бажання це перевірити, заходьте та читайте продовження книги тут. Вигляд
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах…
Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Привіт, мої любі читачі! Принесла вам вайб наступних оновлень. Готуємося до того, що буде трошки напруги, але дехто зрозуміє, що ладен на все, аби бачити в очах Вероніки щастя, а не сльози… А це Вероніка, якби пішла до
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за рекомендацію. Обов'язково почитаю)
Анастасия Степанюк, Сподіваюсь вам сподобається) книга варта уваги)
спасибі за рекомендацію)
Натіко Маер (NAtiKO), =)
Несподівано) Дякую за рекомендацію моєї книги❤️ Ох, ці герої, в яких неможливо не закохатися. Я рада, що тобі подобається ця історія.
Ксана Рейлі, Та то одна з твоїх найкращих книг (на мою думку), хоча Слава досі фаворит))) Ти ж знаєш, як я чекаю продовження)❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати