Втрата

Слава України! Звичайно прикро, що я попередню книгу втратила "Дівчина-Вовк" та я не впрала духом й почала нову писати. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Неталі МакКензі
09.06.2022, 10:59:40

А чому втратили?

Показати 3 відповіді
Венера Море
14.06.2022, 15:32:51

Netaly McKenzie, Я вже пишу "Незбагенне життя Ангеліни" тому не думаю, що буду повертатись до тої. Та думаю написати потім щось із перевертнями.
Я полюбляю з дитинства вовків.

Інші блоги
Стосовно Маші, Лізи та братів ❤️
Бачу, що ви запитуєте мене про Машу, Лізу та про те, чи будуть вони разом із братами. Мені неймовірно приємно, що ці героїні настільки вам полюбилися і ви так переживаєте за їхню долю. Саме тому вирішила відповісти на це питання
Talis est Obsessio: підтримка демона?✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ: – Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Деякі речі не варто будити... але доведеться.
Ми шукали прихистку, а знайшли інструменти для кінця світу. Старейшини були обачнішими, ніж ми думали. Коли твоя нова фортеця — це не просто стіни, а спадщина тих, хто був до тебе, ти стаєш заручником їхніх таємниць. У
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше