Додано
06.06.22 22:09:17
Проблема там де не чекав
Всім доброго вечора і мирного, блакитного неба.
Вперше я приймаю участь у конкурсі романів. І коли проблему із новим для себе жанром я якось зміг вирішити, (на свій скромний погляд), повстала інша проблема – обсяг роману.
Як виявилось, для мене подібні рамки, додають багато клопоту і вимагають куди більшої роботи і осмислення. Тому я хотів запитати у тих, хто вміє і пише такі маленькі обсягом твори та ще й може в ці рамки запхати закінчену повноцінну історію.
Як ви це робите? Складаєте план з самого початку на кожну главу, і не відходите від нього? Чи спочатку напишете історію, а потім видаляєте усе зайве?
Дякую за увагу і поради.
Олег Шолохов
213
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Привітання друзі! Доступний 8-й розділ — «Старі друзі». Це досить похмурий шматок історії про довіру і зраду, але навіть серед тотальної безвиході та загрози флоту Ксархів у героїв залишається час для фірмового
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМожете розписати сюжет у цих рамках планом. Наприклад, 10 розділів по тисячі слів. Загалом 10 тисяч слів. Пишете короткий сюжет по кожному розділу і тоді все чудово влазить у рамки.
Юлія Богута, Я завжди пишу план, по якому маю намір працювати. Але кожен раз, коли я пишу нову главу, герої вирішують, щоб я йшов зі своїм планом десь далеко) тому в мене майже завжди все змінюється на ходу. Тільки основна ідея і думка незмінні! Але я дуже вдячний за вашу пораду, саме по цій системі я і намагаюся написати новий роман.
А який обсяг?
Бодісон, Дякую!
По доброму вам заздрю. Мені б ваші проблеми. ) Розтягую як можу, веду героя окружними путями що далi нікуди , все щоб в рамки хоча б якось влізти.
Лео Нур, От згідна з Вами) Не завжди можна дотягнути)
Спочатку пишете все, що хочете сказати. От буквально все.
А потім відкладаєте на якийсь час, читаєте і викреслюєте всі на ваш погляд найкрасивіші місця, всі необов'язкові описи, метафори й інший мотлох. А потім, якщо все одно зайві знаки, уже ріжете по живому.
Рома Аріведерчі, Тоді почну пошуки бета-рідера. Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати