Звернення до читачів

Шановні читачі, знаю, що наразі не так часто радую вас продами. Мені прикро, що поки що довелося заморозити Ученицю чаклуна. Я думаю про це дуже часто. Нам усім зараз непросто. За цей час моя родина пережила траур. Ми втратили мою бабусю. Вона жила в Ірпені. Я не писала про це, бо не було сил.

Зараз мені легше, та усередині усе одно якийсь надлом. Не знаю, як пояснити. Наче виконую звичайну роботу, наче при нагоді саджу себе за оновлення АМХ 3. Я переношу її на Букнет і щось редагую. Механічна робота, що відволікає.

Разом з тим намагаюся налаштуватися на УЧ, та як би це дивно не звучало, наче не вистачає емоцій на написання нового. Часом важко залишатися зі своїми думками наодинці, хоча зазвичай мені подобається це. Час від часу відчуваю сором, що стільки часу доводиться витрачати на те, щоб триматися як звичайно. Не давати собі розкисати.

Зараз я переосмислюю багато чого для себе. Гадаю, як і усі. Я збираюся з силами. Потихеньку повертаюся до речей, які люблю. Які були частиною мого життя до 24 лютого.

А зараз хочу просто подякувати тим, хто залишається зі мною. Я рухаюсь далі, хай поки що не так швидко, як хотілося б. Але я рухаюся вперед. Тому бажаю нам усім сил, терпіння і наснаги.

Бо як вдало сказала Наталія Дев'ятко, "Українці - то нація не яка страждає. Українці - то нація яка бореться". Я повторюю собі ці слова. Бо це правда.

Слава Україні!

22 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Светлана Логуш
30.04.2022, 17:16:49

Співчуваю(((( Тримайся

Аврора Лимонова
01.05.2022, 01:55:47

Светлана Логуш, Дякую за підтримку!

avatar
Катерина Волпи
29.04.2022, 02:31:26

Співчуваю вашій втраті. Сподіваюся, що горе більше не доторкнеться ні до кого з вашого оточення та й лихо омине усіх нас.

Аврора Лимонова
29.04.2022, 20:05:39

Катерина Волпи, Дуже дякую за підтримку і теплі побажання! Теж на це дуже сподіваюся.

avatar
Рома Аріведерчі
27.04.2022, 20:22:50

В нас справді щось або зламалося, або стало на місце, як буває. коли вправляють вивих. Знаю, що співчуття не допомагають, і все одно співчуваю.
Можна відбудувати міста й села, та людей не повернеш. Маю надію. що мученики й жертви війни уже в кращому світі.
Ми переживемо ці втрати. Проростемо, як поламані дерева відростають з кореня.
Тримайтеся за все, що тримає.
І колись стане легше.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 22:45:56

Рома Аріведерчі, Дуже влучно помічено. Війна, це завжди втрати в тому чи іншому сенсі. Та так, ми витримаємо. Дякую за підтримку!

avatar
Ludmula Motrevuch
27.04.2022, 20:07:46

Слава Україні, все буде добре. Вірю а це.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 22:41:26

Ludmula Motrevuch, Теж вірю в нашу перемогу. Дякую за підтримку!

avatar
Наташа Горецька
27.04.2022, 19:49:47

Тримайтеся і вірте що все буде добре

Аврора Лимонова
27.04.2022, 22:39:46

Наташа Горецька, Так, я вірю. Ми впораємося. Дякую за підтримку!

avatar
Джулія
27.04.2022, 17:55:45

Тримайтеся, час лікую, головне знаходити радості хоч і невеличкі.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 18:30:08

Джулія, Так, дійсно зараз легше, бо вже пройшов деякий час. Як важливі і радості. Вони теж є, і це допомагає. Дуже дякую!

avatar
Анні Кос
27.04.2022, 16:58:41

Співчуваю від усього серця! Тримайтеся!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 17:21:15

Анні Кос, Дякую! Так, віримо у перемогу і живемо далі!

avatar
Софія Чайка
27.04.2022, 16:10:14

Співчуваю.
Борімося - поборемо.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 16:58:38

Софія Чайка, Точно! Дякую!

avatar
Олена Блашкун
27.04.2022, 14:56:03

Співчуваю вашій втраті

Аврора Лимонова
27.04.2022, 15:52:29

Олена Блашкун, Дякую! Тримаймося!

avatar
Ліна Алекс
27.04.2022, 14:34:18

Не вмію правильно висловлювати співчуття, бо здається, що будь-які слова не здатні передати ті страшні емоції, ту глибину горя, яку відчуваєш, коли стається непоправне. Тримаймося і віримо, що настане той самий день, коли ми зможемо вдихнути на повні груди і дивитися на світ... ні, не так, як раніше, а з вірою у спокійне і щасливе майбутнє.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 15:51:42

Ліна Алекс, Ото точно, що як раніше вже не буде. Тому важливо будувати світле майбутнє вже зараз. Тож віримо у себе і свій народ.
Дуже дякую за підтримку!

Ми обов*язково переможемо і повернемо собі себе. І будемо писати ще цікавіші книжки, бо вони ростуть разом із нами.
А наші вороги зникнуть, "як роса на сонці". Ну, ми їм у тому, звісно допоможемо. ;)
Співчуваю утраті. Тримаймося! Зараз будь-які слова зайві... Просто хочеться обійняти. Мовчки.

Аврора Лимонова
27.04.2022, 15:48:07

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Так, книжки ростуть разом з нами. Ворог буде знищенний, а Україна переможе і відновиться.
Щиро дякую за підтримку! Тримаймося і робимо, що можемо.

avatar
Міріам Сіль
27.04.2022, 14:04:56

Співчуваю вам!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 15:44:52

Міріам Сіль, Дякую!

Спiвчуваю!!! Проте тримайтеся!@@ Все буде УКРАiНА!@!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:57:06

Людмила Азорская, Дякую Вам за підтримку!

avatar
Софія Вітерець
27.04.2022, 13:56:59

Співчуваю. Тримайтеся!!!

avatar
Холод Влада
27.04.2022, 13:29:21

Привіт... Співчуваю... Тримайся, поступово повернешся, зберешся з силами, не треба робити зовсім через силу. Вірю, що все нормалізується в тебе. Та й наша країна точно переможе!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:56:46

Холод Влада, Так, Україна переможе. Життя продовжується, і складнощі зроблять нас сильнішими. Тож будемо працювати і творити далі. Щиро дякую за підтримку!

avatar
Таня Толчин
27.04.2022, 13:24:17

Мої співчуття...
Тримайтесь!
Життя триває і нехай опікується Вами Господь...

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:54:20

Таня Толчин, Дуже дякую! Так, життя продовжується. Тримаємося!

avatar
Каміла Дані
27.04.2022, 13:17:53

Співчуваю вашій втраті ! Тримайтеся! Все буде добре!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:51:06

Каміла Дані, Дуже дякую за підтримку!

avatar
Марі Синорацька
27.04.2022, 13:21:56

Прийміть мої щирі співчуття...
Мусимо триматися і бути сильними!
Україна переможе!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:51:58

Marichka Synoratska, Так, Україна переможе! Дуже дякую за підтримку!

avatar
Ема Ноель
27.04.2022, 13:14:45

Щирі співчуття. Тримайтеся. Щоб боротися, ми маємо бути сильними і жити, і навіть усміхатися наперекір!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:50:42

Ема Ноель, Точно, треба усміхатися навіть у такий непростий час. І жити далі. Це теж наша боротьба. Дуже дякую!

avatar
Бетсі Прусс
27.04.2022, 13:11:44

Все добре! Ми усі розуміємо як зараз складно не те, що проди писати, а й звичайну хатню роботу виконувати. Ваше повернення нас несказанно радує, і не важливо, як часто проди. Все буде Україна!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:49:18

Бетсі Прусс, Дуже дякую за розуміння і підтримку)

avatar
Анна Кислова
27.04.2022, 13:10:35

Героям Слава! Тримаймося!

Аврора Лимонова
27.04.2022, 13:48:14

Анна Кислова, Дякую! Так, тримаймося!

Інші блоги
Я вже не можу
Читати блоги про ШІ у творчості. Здається, ми вже обговорили все. Хоча я розумію, чому автори звертаються до цієї теми - вона і актуальна, і суперечлива. Тому це, звісно, відносно легкий спосіб для того, аби почати бодай якусь
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Не дочекається!
– Контракт укладено. І ти станеш «симбіонтом» Нордана лар Са-Ірда. – Ким стану?! – придушено запитала я, не розуміючи, що він має на увазі. – Так твій статус зазначений в укладеному нами контракті. Стандартному,
Ой на Івана...
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше