Приєднуюсь до флешмобу. 10 фактів про мене.
1. Псевдонім я придумував не надто довго. Це чергування букв мого імені і прізвища. Спочатку хотів підписуватись справжнім іменем, але не наважився. Боявся, що мою писанину прочитають знайомі чи родичі. На рахунок творчості я не дуже впевнений у собі( Але коли почав публікувати тут свої твори, зрозумів, що ніхто не осудить. Скоріше підтримають, підкажуть і дадуть добру пораду. За що безмежно вдячний усім.
2. Читання для мене було мукою в початковій і середній школі. Першою книгою, яку я перечитав від “а” до “я” стала “Діти капітана Гранта”. З української літератури – “Енеїда”. А це вже після восьмого класу. Надалі мене захоплювали деякі твори, але змушений визнати, що у шкільній програмі їх були одиниці. Більшість мені здавались нудними, або затягнутими. Читати безперевно мене спонукала, якоюсь мірою зламана нога. Це зараз є інтернет з його платормами. А в середині “нульових” час якось потрібно було коротати. Я взявся до батькової бібліотеки. І з того часу понеслось – я уже не зупинявся. Тепер можу читати кілька книг одночасно (залежно від настрою), а ще якусь слухати.
3. Як би це дивно не виглядало, але на відміну від читання, писати я почав років з семи. Тепер перечитуючи свої ранні “твори” живота рву від сміху. Ніколи не забуду, як в кінці навчального року знаходив недописані зошити, виривав чисті аркуші, зшивав їх нитками так, щоб вийшло щось подібне до книги і писав, писав, писав… У мене їх назбиралось десятки. Ще б знайти їх десь на запилених полицях підвалу(
4. Після того, як мені минуло двадцять років, кинув писати повністю. Розумів, що моя писанина нікому не потрібна, та й я далеко не майстер пера, щоб когось зацікавити.
Та якось, уже після одруження (на той час я не писав уже років десять), мене знову потягнуло до творчості. Багато ідей юрмились в голові. Вирішив писати для себе, у своє задоволення. Наважився дати почитати дружині. Вона мене підтримала. Так я вернувся до свого хобі. А минулого року, восени я натрапив на “Букнет”. Де й зустрів Вас мої друзі і читачі)))
5. Коли починаю писати нову історію, чітко бачу зав’язку історії, а от закінчення може вийти таким, що я й сам дивуюсь куди мене занесло.
6. Якогось улюбленого жанру не маю. Тож мрію написати у кожному з існуючих (крім СЛР). В голові деколи таке твориться, що ні рук ні часу не хватає. Тому, щоб не забути цікавих задумів, записую їх. Часто вони вплітаються в твори, які я уже пишу, але здебільшого це події і герої для нових історій.
7. Обожнюю цикли. І читати і писати. Про перший не вдалий, з деяких причин, “На рідній окупованій землі” хтось чув, хтось ні. Правду кажучи мене ця історія вибила з колії і накрила депресією. Добре, що якраз тривав конкурс на який я уже почав писати роботу “Коли опустяться сутінки” і були начерки історичного роману “Іскри гніву”. Вони мене і врятували.
8. Я специфічна людина. Похвала і позитивні відгуки надають мені крила. А критика мене обурює. При цьому я злюсь на себе. Як я не помітив помилки, прописав такий хід подій, який не можливий в реальному житті. І це також спонукає працювати над собою. Такий стан я називаю “чорні крила”.
9. Не люблю описувати природу чи те, що оточує героїв моїх творів. Кілька речень хватає з головою. Люблю стрімкий розвиток подій, щоб читалось легко. Стараюсь кожен розділ закінчувати на цікавій ноті. Щоб читач закінчивши його хотів перейти до наступного.
10. Дивіз життя - якщо хтось може, зможу і я.
Якось так)))
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаво було про вас дещо дізнатися) З приводу восьмого пункту, то я це i про мене також. Похвала приємна, а критика оздоблює, при чому в такому руслі "Як ти миг помилитися?". С приводу любовного роману, то , як на мене, це ви дарма. Якщо підійти раціонально до справи, то любовні романи, це , по різних підрахунків, приблизно одна третя всього що пишуть. Це величезна жіноча аудиторія , яку можуть привабити на сторінку романтичні історії. Жанр досить гнучкий, його можна написати і як детектив, і як фантастику, або ж як жахи. До того ж вийти з "зони комфорту", це завжди корисно. Удачі вам , і натхнення))))
Лео Нур, Дякую за коментар. Пораду про СЛР візьму до уваги)
О, також довгенько не любила читати. Навіть захват від книг Роулінг не примусив. А от мама, яка перекрила доступ до Інтернет, телебачення та ще деяких благ підліткового життя на все літо, коли я жорстко накосячила класі у 7, змогла)
Tory_Chameleon, Немає зле, щоб не вийшло на добре)
У нас є спільне. Я теж намагалася не писати заради "нормальної професії". За 10 років вигоріла, та повернулася до того, що вмію краще - писати.
Дякую за флешмоб. Я теж приєднаюся
Юлія Рись, Звичайно приєднуйтесь. Буде цікаво прочитати.
Дякую за коментар)
Побачила, що в нас багато спільного)) Успіхів вам на нелегкій письменницькій ниві!
Мар, Дякую)
Цікаві пункти, цікавий флешмоб. Все-таки багато чого об’єднує авторів - особливо невпевніність в своїй творчості, як би то сумно не було.
Ви молодець, що знайшли сили і повернулись до письма✨
Skintey Alina, Я безмежно радий, що в сьогоденні є можливість поділитись своєю творчістю.
Шкода, що не знав про Букнет швидше.
Дякую за комент)
Класно !! Приємно.познайрмитися
Незнайомка з країни мрій, Навзаєм)
Дякую)))
Приємно познайомитися. Читала пункт №3 і згадувала, як сама, не маючи ще завершеного тексту, повсякчас намагалася склепати з паперу книжку. Бо що то за письменник без власної книжки. Добре, що зараз є принтери, теки швидкозшивачі та платний друк у типографії. Щоправда, таке "залюблення" власних творів порадує лише бабусь (суджу по своїх), що надають перевагу друкованому тексту. Не те щоб я не мріяла потримати в руках друкований екземпляр власного роману, але на сьогодні й рух лічильника прочитань на Букнет змушує серце битися частіше. А пункт №10 просто бомба, я так доньці постійно повторюю, коли вона сумнівається у власних силах.
Не зупиняйтеся. Певна, що з-під вашого пера вийде багато чудових творів.
Марія Луіза Коллє, Навзаєм)
У авторів справді багато спільного.
Дуже Вам вдячний за коментар)
Подобається цей флешмоб, цікаво читати про інших авторів і розуміти, що у нас багато спільного. Також довго не писала і ніяк не наважувалась викласти свої твори на сайті. В пункті 8, мабуть більшість впізнає себе, адже позитивні відгуки додають наснаги і впевненості, якої інколи так бракує.
Айрін Ван, Згоден з Вами. Флешмоб просто чудо)
Дякую за відгук)))
Цікава розповідь))))) Я також в основному почала читати, бо було нудно)))) Правда мені було десь шість))))
Софія Вітерець, У нас різниця по читанню десь 8 років)))
Цікаво було прочитати щось про вас!) Оскільки про багатьох інших авторів на Букнет знаю доволі багато. Ви молодець, що таки повернулися до писанини.
П.С. теж вважаю що описів достатньо кілька речень!)
Аделіна Янг, Дякую)))
Коментар видалено
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати