Додано
16.02.22 00:47:56
10 фактів про мене
Привіт , усім совам!
Отже , я також беру участь у флешмобі 10 фактів про мене:
10 фактів про мене:
Писати я почала з дитинства, здебільшого казки.
Першу свою казку я спалила
Пишу завжди під музику . Люблю слухати рок , але в залежності від настрою.
Обожнюю трилери.
Маю проблеми з ногами , про що я наважилася написати у книзі " Подаруй мені світло"
Пишу здебільшого в поганому настрої .
Іноді мені важко описувати деталі в творах.
Люблю писати ручкою на папері.
А ще сюжет до " Кохання для бджілки я придумала ,коли дивилась серіал "Друзі" , де мені сподобалася офіціантка Рейчел , звідки і виникла ідея з офіціанткою.
Я шульга
Незнайомка з країни мрій
72
відслідковують
Інші блоги
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтивау. Першу казку спалили. Це міцно)))
Олена Блашкун, Хахах))
Дякую, що поділилися. Успіхів вам і щоб писалося в будь-якому настрої))
Кейтрін Шкроб, Дякую дуже))
Цікавенько) Хотілося б ще. Дуже сміливо, що не боїтесь описати себе.
Марі Керімей, Спасибі))
Так цікаво. Читаєш і автор ніби одразу стає якимось об'ємнішим, живим та знайомим.
Марія Луіза Коллє, І для мене то цікавий досвід
Рада знайомству. Поганий настрій часто спонукає зайнятись творчістю, адже у ній ми знаходимо розраду.
Айрін Ван, Є таке
Рада, що Ви приєдналися до флешмобу)))) Було цікаво)))))
Незнайомка з країни мрій, Вийшла цікава невеличка розповідь))))
Доброї ночі.Завжди цікаво дізнаватися щось нове про авторів.Дякую за відвертість)
Анастасия Степанюк, Дякую що прочитали
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати