Додано
03.02.22 16:56:02
Розкажіть про себе
Давайте познайомимося)
Мене звати Олег. Я із Запоріжжя. Мені 27 років.
Працював журналістом 6 років. Останні пів року працюю редактором на новинному сайті.
Займався здебільшого аналітикою у сфері суддів та державних закупівель.
Літературою займаюсь теж приблизно років 6. Були невеличкі перерви, видаляння книжок (бо з часом/ прогресом розумів, що писав погано і зараз можу краще).
Нині вже свої книжки не видаляю, відлягло.
А розкажіть тепер щось про себе?

Олш
43
відслідковують
Інші блоги
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПривіт. Мене звати Наталя. Я новачок на порталі - поки що знайомлюсь що тут та до чого) Творчий шлях розпочався дуже давно з поезії. Зараз перейшла на прозу та кіносценарії. Сподіваюсь знайти тут однодумців та друзів
Олш, ☺️ дякую!
Влада тут, взагалі Анфіса, реального імені не приховую. Готую людей до складання міжнародних тестів з англійської та корейської мов, а також до проживання в англомовних країнах. Працювала сценаристом на ТВ та на великій міжнародній мультимовній дитячій платформі мультфільмів, але не любила, що там мене завжди надто обмежували. Пишу років 15(якщо говорити саме про форму романа), маю декілька літ. нагород за оповідання та літературні проєкти, а також президентський грант з літератури, друкуюсь в збірках від ВЦ "Академія", а ще самвидавом, але все одно більше люблю писати романи, а не оповідання. Пишу зазвичай про мету, шлях людини до мети, зміну пріорітетів та цілей, переосмислення, моральне зростання. На букнеті мої найпопулярніші твори написані в жанрах "Сучасна проза", "Сучасний любовний роман" та "Жіночий роман". Однак останнім часом я дуже захопилась бойовим фентезі)) Пишу на конкурс)) На букнеті маю дуже багато друзів, за це і люблю цей сайт)))
Холод Влада, Дякую!
Тарас, але це не справжнє ім'я. Зараз працюю над дисертацією, і люблю писати детективи. То моя слабкість. Є бажання зробити це своєю професією і приділяти не вільний час, а весь. Живу історією та літературою, гостро реагую на стан суспільства - про йе йдеться у більшості романів.
Тарас Мельник, У блозі, де я питався про детективи, одразу декілька людей порекомендувало ваші твори) Тож ви молодець, у вас все вийде на вашому творчому шляху!
Привіт)) Я теж із Запоріжжя. Приємно познайомитися!
Пишу з дитинства (поезія, проза), але публічно лише чотири роки. Зараз займаюся виключно письменництвом та фрилансом у сфері графічного дизайну.
Книжки також видаляла, збиралася кинути писати не один раз, проте постійно поверталася, бо без цього стало неможливо існувати. До речі саме творчість у мережі познайомила з багатьма чудовими талановитими людьми, вдячними читачами та однодумцями, підтримка яких допомагає рухатися вперед.
Дар, О, класно, отже з одного міста) Так, книги - це розрада) Графічний дизайн - цікавий напрям професії)
Привіт. Приємно познайомитися). Я Тетяна. Окрім того, що пишу книжки, створюю тематичні квести для діток! Мабуть, дарувати емоції, це моє покликання:) Щодо видалення книг, мала такий досвід. Найпершу книгу, яку я тут опублікувала була автобіографічною, а значить надто відвертою, особистою для мене, тому згодом я прийняла рішення її видалити. Втім свою місію вона все ж виконала, бо написавши її я поглянула на ситуацію геть під іншим кутом, немов побувала в голові кожного героя, котрий був причетний до цієї розповіді. Якось так:)
Тетяна Котило, Ого, цікаве заняття)
Наталія, 26 років. За спеціальністю я технолог з виробництва і переробки продукції тваринництва. Працювала за фахом, зараз в декреті.
З дитинства писала вірші, але нещодавно вирішила спробувати писати прозу, яку опублікувала на букнет)
Наталі Ліон, Ого, цікава у вас професія! Так, від віршів до прози один крок)
Катерина, 24 р. Вчилася на провізора, але зараз в декреті. З дитинства придумувала історії та розповідала молодшій сестричці як казочку наніч. На Букнет почала публікуватися менше року тому, а до цього ще приблизно три роки писала «в стіл» і з величезними перервами. Зараз якраз коректую перший свій роман. Скільки помилок! Поступово приходить розуміння, що краще переписати, ніж все повиправляти. Ахах))
Кейтрін Шкроб, Медосвіта - це для мене акт героїзму) Як на мене - складно і дуже відповідально. О, про казки - це мила історія, класно) Так, за емоціями іноді здається, що краще переписати повністю)
Мене звати Вікторія. Мені 26 років, навіть не віриться, що у наступному місяці буде 27. Сама з Києва. Але живу закордоном. Почала писати книжки не давно. Але коли була маленькою писала розповіді. Які зараз соромно читати. Заглядаю у той документ у якому написані ті розповіді і аж не віриться, що це писала я. Вчилась на медичного психолога. Але ні дня не працювала.
Олш, Дякую))
Я ваша колега)) Теж працювала журналістом, а зараз веду соцмережі нашої міської ради. Пишу давно, люблю експериментувати з жанрами. Подобається вислів когось із письменників, який відповів на питання про улюблену книгу: "Та, яка ще не написана"))
Мар, О, клас) Ще й колеги, які захоплюються літературою) Так, фраза чудова. Є в неї натяк на плодовите майбутнє.
Олена, 30 років, з Києва) Перші книжки соромно дивитися - занадто наївні, але вони відображали мій світогляд.
Олена Блашкун, Є таке)
Навчаюся на другому курсі за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності. Працюю графічним асистентом. Придумую історії ще змалку, а книги, як такі, пишу лише рік.
Також хотілося якось повидаляти всі книги) Мабуть, з цим стикаються всі автори)
Софія Вітерець, Ого, цікаво)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати