Букнет рекомендує, минуле програмує і спойлери.
Букнет рекомендує, я теж дуже раджу одразу після 24:00 або уже завтра по дорозі на роботу відкрити позачерговий розділ нової історії. ШОУ без МЕЖ (назва клікабельна, переходьте)
В коментарях отаке пишуть
ЮЛІЯ ЧУПИЛО: "ой, мені здається, що він ще багато цікавинок побачить, не лише, як гармошку скидають... а вона ще більше незвичних способів навчиться анатомічно можливих чи неможливих.... а Гад як тривожить, ще його не знаю, а вже зарекомендував себе ой яким гадом...))) дякую, Ром, за смаколик... історія так затягує, що не відірватись... а ти відриваєш...(( ех, до наступної проди... :-***"
Тому розділ вийде позачергово.
Хочу підтримати вас, друзі. Бо після довгої перерви нам знову треба працювати з самого ранку. І тому перед роботою налаштовуємо думки на розгадку таємниць і розв'язання проблем. Так набагато веселіше працюється, перевірено!
От, наприклад під час поцілунку теж можна розгадати загадку. Або натрапити на нову "- ...що там у нас далі?
-Нічого у нас далі. Ти псих, бо незнайомим віддаєш гаманці з баблом. Там напхано купюр завтовшки з два моїх пальці. Мені б не треба було пару років лабати на вулиці. Можна було б спокійно заплатити за перший курс, ще б залишилося на прожиття.
Він хитає голово. От формаліст. Та не дивиться ж ніхто. Ну я принаймні глядачів не бачу. Ні, йому все одно треба закінчити мізансцену.
І він знову мене цілує. Хочеться відповісти. Було б що згадати і йому. У мене техніка теж гарна. Та боюсь зіпсувати сценарій. Бо не знаю, що там прописано.
Він нарешті відривається. І до мене доходить.
-Знаю, що не так!
-Ха. Я теж знаю Все не так, і що?
-Тут ти правий. Але я не про те. "
А про що ця дівчина здогадалася, дізнаємось дуже скоро. І не тільки про це. А й трохи про те, що змусило цих двох опинитися на вокзалі перед відходом останнього автобуса.
Дякую всім за зірочки, нагороди, чудові коментарі. І ще за підписки й додавання до бібліотек.
Приєднуйтесь, хто ще не встиг!
Далі буде ще стільки всього цікавого, щемного, гарячого і загадкового
Читачі завжди цікавляться, звідки автор бере якісь деталі або таких, а не якихось інших персонажів.
А розгублений автор тільки розводить руками й каже - не знаю, воно якось саме написалося.
І він правду каже до речі.
Але іноді буває і так, що він знає.
От і я знаю, звідки взявся образ коня в цій історії. І розкажу чому.
Всі сюжетні події цієї історії зумовлені минулим, про яке герої на початку нічого не знають. Але саме воно зумовило все, що було раніше і може статися надалі.
Так от дивіться, як воно буває, і що від чого залежить.
ПРО ВЛАДУ МИНУЛОГО
Логіка та причинно-наслідкові зв'язки – страшна річ... Американські космічні кораблі мають діаметр 14,55 фута. Конструктори хотіли б робити їх ширшими, але не можуть. Чому?
Річ у тому, що кораблі перевозяться на місце збирання залізницею. Відстань між рейками стандартна: 4 фути 8.5 дюйми. Тому конструктори можуть робити кораблі шириною лише 14,55 фута, інакше їх було б неможливо перевозити. Виникає питання: чому стандартна відстань між рейками саме 4 фути 8.5 дюйми? Звідки взялася ця цифра?
Виявляється, залізниці у Штатах будували за англійськими стандартами, а в Англії відстань між рейками 4 фути 8.5 дюйми. Але чому?
Тому що перші поїзди в Англії виготовлялися на тому самому заводі, на якому робили вагонетки для шахт. А довжина осі найбільшої вагонетки становила 4 фути 8.5 дюйми.
Але чому? Тому що така довжина осі була стандартною для англійських диліжансів. Диліжанси ж робили з таким розрахунком, щоб їхні колеса потрапляли в колії на англійських дорогах (так колеса менше зношуються).
А відстань між коліями по всій Англії 4 фути 8.5 дюйми. Чому ж так вийшло?
Тому що перші дороги у Великій Британії прокладали римляни, а точніше, їхні бойові колісниці. А довжина осі стандартної римської колісниці дорівнює 4 футам 8.5 дюймів.
Однак незрозуміло: у жодній відомій системі мір ця довжина (4 фути 8.5 дюйма) не є числом цілим.
Чому ж римлянам надумалося робити осі своїх колісниць саме такої довжини?
А ось чому: у таку колісницю зазвичай запрягали двох коней. А 4 фути 8.5 дюйма - це був якраз середній розмір двох кінських крупів.
Отже, навіть тепер, коли людина вийшла в космос, її найвищі технічні досягнення залежать від розміру кінського крупу, як і 2000 років тому.
А на картинці кінь найстарішої європейської породи - фриз. Це їх запрягали в колісниці, тобто з них почалася дорога людства до зірок :)
А потім вони возили лицарів у бій, самі вміли битися і виносити з бою поранених. Через кілька розділів нової історії "Шоу без Меж" Дара порівняє головного героя саме з ним, з фризом - символом вірності, сили, витривалості й шляхетності. А хто дочитав і подивився картинку - знатиме, що ця химерна дівчина з дуже багатою уявою має на увазі
Підписуйтесь, щоб не проґавити продовження, друзі, додавайте книгу до бібліотек і знайте, що за кожною деталлю розповіді стоїть ще якась цікава історія, яка може тягнутися з прадавньої давнини :)
А новенька історія отут - ШОУ без МЕЖ - переходьте за посиланням прямо звідси, друзі :)
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже пізнавальний блог. Дякую за бонус!
Ви не припиняєте дивувати своїм темпом! Успіхів вам і невгамовної музи
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую Натіко! Все навзаєм :)
Бонус це завжди приємно:)
Каміла Дані, Теж так подумалось, в цій історії більше 50-и готових розділів, можна кілька з них дати раніше, щоб читачам веселіше працювалося :)
Ромчику, ти великий молодець. З кожним днем набираєш все більше обертів. Так тримати.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати