Початки й завершення

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні нарешті вийшов епілог роману "Майже коханці", і якщо ви ще не прочитали, запрошую!

 

Десь на середині написання я зрозуміла, що це не просто роман про кохання, це ще й книга про те, як воно - починати життя спочатку. Тому й настрій епілогу вийшов таким. А може, вся справа у моєму власному настрої, який мимоволі накладається на те, що пишеться)) Хтозна)

 

Але, власне, що я хотіла сказати? Зазвичай я пишу фінальне слово до кожної книги, та з двома останніми романами ("Наодинці з ошуканкою" і "Майже коханці") щось пішло не так - надто багато думок, але надто мало хочеться сказати... Тому я просто резюмую все, що наразі мушу повідомити.

 

1. Два згадані романи писалися у світлий, але непростий для мене період, коли мої думки не були настільки зосереджені на творчості, як раніше. Проте я сподіваюся, що це не позначилося на якості творів, і ви знайшли у цих книгах щось цікаве для себе й отримали задоволення від читання! Попри все, я старалася :) Тож дякую кожному, хто зазирнув до цих книг, залишив коментар чи зірочку!

 

2. У моєму житті теж якогось роду новий початок, через це мені доводиться брати перерву у творчості, і я поки що не можу сказати, як довго вона триватиме. Можливо, мені вдасться повернутися за два тижні, а може, й за два місяці це буде проблемно. АЛЕ я не зникатиму назовсім з поля зору. Можливо, будуть якісь блоги на Букнет, точно будуть дописи в інстаграмі, а може, я навіть змушу себе сяк-так вести фейсбук (хоча це малоймовірно))). Тому якщо ще не почали відстежувати мої сторінки, зробіть це зараз - фб, інстаграм.

 

3. А чого ж чекати після перерви? О, звісно, у мене є плани! І я поділюся ними з вами, щоб було чого чекати ;))) Задумів чималенько, але на початковому етапі створення цілих три романи. Наразі є план і початок роману, який обіцяла ще взимку, навіть проспойлерю дві ймовірні назви - "Любий недруг" або "Недруг дитинства" (до речі, яка краща?). Друга ідея - любовний роман, добряче приправлений гумором (так, це щось новеньке для мене)). Єдине, що зараз готова сказати про цю книгу, - все зав'яжеться завдяки потребі ремонту і мамі головної героїні. А от третя історія - те, до чого вже не збиралася повертатися. Еротичний роман! І він має шанс сподобатися усім, кому полюбилися ще "Очевидні речі". Теж пройспойлерю назву - "Дозволити все".

Я справді не знаю, яку з цих книг презентую першою і коли, але сподіваюся, до кожної дійде своя черга! Хоча, може і якась зовсім нова ідея поселиться у моїй голові і змусить втілити її першою, подивимось.

(А котра з представлених ідей вас зацікавила найдужче?)

 

Ось, на цьому ніби все.

Отож не втрачайте мене з поля зору, слідкуйте за соцмережами і сторінкою на Букнет. Цілую, люблю, бувайте, як говорив колись один ведучий на ТБ ;)

 

І дякую, що ви тут!

Ваша Устина Цаль

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Elle N
03.10.2021, 23:32:14

Нехай усе у Вас складеться якнайкраще і вистачає часу на творчість! Дуже б хотілося почитати "Дозволити все"...)) У Вас усі твори чудові і назви завжди влучні і інтригуючі!..

Устина Цаль
03.10.2021, 23:50:23

Elle N, Дякую за Вашу думку! Теж сподіваюся, що часу на творчість вистачити, і роман "Дозволити все" вийде якнайшвидше))

Надіюсь зміни хороші.Чекаю всі три романи."Любий недруг" подобається краще.Буду мати час ознайомитись з рештою Ваших творів.Дякую

Устина Цаль
30.09.2021, 16:21:51

Станіслава Барабошко, Зміни хороші) Дякую, ознайомлюйтесь!

avatar
Олеся Глазунова
29.09.2021, 16:20:06

Моя лююююба ❤️❤️❤️, дуже сподіваюся, що зміни тільки на краще, адже кожен новий крок це - рух))), навіть, якщо він по колу ;)))
Зацікавили усі три ідеї. "Любий недруг" (Коханий недруг) сподобалася більше. Спочатку хотілося б веселого роману, приправленого гумором))) осінь-зима хмарний період не тільки через погодні умови))) хочеться чогось веселого та яскравого.
Чекатиму звісточки та нових творів)))

Устина Цаль
29.09.2021, 16:40:42

Alesia, Зміни однозначно на краще, потрібно рухатися))
Маєте рацію щодо хмарного періоду, беру до уваги!
Дякую❤❤❤

avatar
Iryna Mykolayivna Duduk
29.09.2021, 15:37:51

Дуже сподобався " Очевидні речі", тому чекаю на "Дозволити все")))))))))). " Любий недруг" звучить мені краще. Гарної перерви, але не кидайте нас надовго, будь ласка)).

Устина Цаль
29.09.2021, 15:41:16

Iryna Mykolayivna Duduk, Дякую за Вашу думку!)) Постараюся не кидати надовго, але поки що не знаю, як воно вийде)

avatar
Люба
29.09.2021, 15:12:40

Еротика у вашому виконанні - смачно. Гумор - цікаво. Перечитаю кожну з них, проте, "Недруг дитинства" мене зачепив. Плідного вібпочинку Устина). Вже скучаю за вашими новими книгами.
П.с. біжу читати епілог Коханців. Там мене ще не було;)

Устина Цаль
29.09.2021, 15:24:44

Люба, Я сподіваюся, що відпочиваючи наберуся сил, і скоро представлю новинку)
Дякую!)

avatar
Ніна
29.09.2021, 14:48:43

Я теж за еротичний роман, бо надто багато разів перечитувала "Очевидні речі". Надзвичайно вдало та захоплююче написано.))

Устина Цаль
29.09.2021, 15:01:08

Ніна, Ох, не впевнена, чи вдасться мені знову написати так, але я спробую)) Дякую!

avatar
Ліна Алекс
29.09.2021, 14:37:00

Почну з головного - хотілося б знову почитати еротичний роман у вашому виконанні, бо саме з них я починала знайомство з вашою творчістю, і вони мене вразили найбільше: "Вулкан для Венери" та "Очевидні речі". Чесно, вони захоплюючі, це при тому, що такого роду твори я вже багато років не читаю)) Але, звісно, вирішувати автору))
У будь-якому разі я бажаю натхнення і крутих ідей! І вітаю із завершенням ще однієї чудової книги!

Устина Цаль
29.09.2021, 14:44:01

Ліна Алекс, Я теж схиляюся до того, щоб знову повернутися до цього жанру, тому що одна ідея вже довго муляє))
Дякую, Ліно, за Вашу думку, а також за підтримку моїх книг та цінні коментарі, які дозволяли рухати сюжет у правильному руслі!)

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше