Флешмоб від Марі Керімей "Історія рецептів"

Привіт всім. Ось вирішила долучитися до флешмобу. Читала блог Марі Керімей разів п'ять і згадувала історію. І згадала цікаву історію як я перший раз робила заварний крем на напалеон.

Я не разу не кондитер, і десерти робити не вмію, але дуже захотілось зробити напалеон. Купила тісто і вирішила робити заварний крем при сестрі, яка кондитер. Подзвонила їй по відео дзвінку, бо живу далеко від неї. Вона ж звісно погодилась. І ось, приготувала всі продукти виклала їх на стіл. І сестра каже вимірюй всі продукти як по рецепту написано і в той самий час казала скільки грам треба того чи іншого інгредієнту. Але так як я тоді пила заспокійливі таблетки, то була дуже повільна. Сестра думала, що коли я буду готувати крем буду нервувати і тому подібне і напевно була готова до цього (що я і робила б без цієї таблетки). Так от, довго не могла виміряти скільки треба молока. І це мене дуже смішило. Мій чоловік дивився на мене як на дуру "Віка ти, що не знаєш як вимірюється рідина". А я звісно ж в цей час ще і тупила. З горем навпіл приготувала всі інгредієнти і поставила на вогонь все готувати, все робила дуже повільно. Потім довго шукала потрібну миску щоб пересипати крем у неї. Тоді я зрозуміла, які міцні нерви у моєї сестри. Вона сиділа і на все це дивилась і тільки казала "Віка давай швидше це роби, а то крем не вийде". Нарешті я приготувала крем і моя сестра практично зразу зі мною попрощалась. Крем до речі, виявився смачним.

Зараз ми згадуємо цей випадок і сміємося. Сестра сказала "я готова була тебе прибити". Ось цю історію я напевно ніколи не забуду.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марі Керімей
18.09.2021, 13:18:21

Дуже цікава історія)) А сестра просто золота і з хорошою витримкою) Дякую, що долучились до флешмобу))

Показати 6 відповідей
Марі Керімей
19.09.2021, 10:33:38

Rouce, Як вам добре)) Але заздрити то погана річ...

Пощастило Вам з сестричкою!

Iрина Мащенко (Iryna), Так воно і є :)

Уявляю цю сцену, як в уповільненій зйомці і усмішка сама по собі з'являється. Ваша сестра молодець, я б їй медаль дала, адже в порівнянні зі мною - я б вибухнула зі слості та швидше б сама пригодувала крем та висала поштою)))) Ахах, без образ)))

Показати 2 відповіді

Rouce, Звісно зіпсувався)) то я так, для прикладу своєї невитримки

Кумедна історія з життя)))
А я коли не висплюся така) Колись гречку варила так. Налила води повну чашу, гречки три стакани сипонула.. А сама прибирати пішла , ну і ходжу заглядаю , а вона рідка.. знов підходжу вона ще рідка...
Потім тато прийшов , каже:
" Ну що там гречка?". Як заглянув , і давай ржати:
" Ти чого так води налила ??". І тут до мене дійшло , чому , то каша не вариться)))

Показати 2 відповіді

Rouce, Колега)))

avatar
Рома Аріведерчі
18.09.2021, 12:07:42

Золота сестра у вас :) Взагалі родичі вимушені нас терпіти такими, які ми є, бо сім'я, що поробиш.

Рома Аріведерчі, Це точно, все життя що і робить терпить мене.

Інші блоги
Гаряча Новинка! «мій бос (мафії)» на Букнет!
Вітаю, мої любі! ❤️ Нарешті я готова презентувати вам історію, яка дуже довго зріла в моїй голові, і від якої в мене самої зараз шалений захват та натхнення! Зустрічайте новий кримінальний мафія-роман — «Мій бос
Промокод у подарунок!
Усі грають в ігри — автори теж! Завтра стартує розіграш промокоду моєї чудової колеги Неба Крайчик на книгу «Ветеринарка для дракона». Один із промокодів буде захований у моїй безкоштовній книзі «Двоє
Ціна сили
Іноді найважчі битви починаються не тоді, коли оголюють мечі, а тоді, коли доводиться зробити вибір. Цього разу героям вдалося знайти те, що роками приховували під самим серцем Брахдума. Але кожен крок до істини має свою
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Скільки коштує свобода, 5000 прочитань, уривок
Сьогодні хотіла подякувати за те, що начитали аж 5000 прочитань. Але не встигла,бо уже 6000. 147 бібліотек і 80 серденьок))) Щиро дякую за таку активність!!!✨✨✨ Для тих, хто не встиг познайомитися з книгою,скидаю уривок: Ми
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше