Xeron у іншому форматі.

Вітаю, дорогі читачі! У мене дуже гарна новина. Сьогодні вийшла моя книга "Xeron"  у форматі аудіокниги. ЇЇ озвучує Ангеліна Кріхелі

Цікаво почути ваші відгуки)

Аудіокнига "Xeron"

З любов'ю Катерина Карлащук (Кейтлін)

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
01.08.2021, 17:19:34

Дуже гарно начитано.

avatar
Alex@ua
27.07.2021, 08:02:03

Чудово. Так потихеньку переберемося на ютуб))))

Показати 2 відповіді
Alex@ua
01.08.2021, 16:23:30

Кейтлін, Він той щлях на фб давно був))) до речі я довго думав, але зрештою не жалію. Озвучка класна.

Дякую! Так добре і слухаєш,і виконуєш домашню роботу та спонукає самій прочитати.

Показати 2 відповіді

Кейтлін, ,дякую❤️

Вітаю з чудовою ідеєю та новим форматом. Коли почуєш, обов'язково хочеться почитати! ❤️

Кейтлін
26.07.2021, 14:47:20

Натіко Маер (NAtiKO), Дякую)

Сподобалось.

Кейтлін
26.07.2021, 14:47:01

Iрина Мащенко (Iryna), Дякую

Інші блоги
Рекомендації та спойлер до ранкової глави
Сьогодні я принесла вам невеликий спойлер з «Спекотний червень. Тільки ти» до глави, яка вийде завтра зранку. Але спочатку хочу подякувати чудовій авторці Лані Жулінській за рекомендацію до цієї історії. Ваша
⚡попередження!⚡
Мої любі!♥️ Хочу вас попередити: наступні розділи "Невинний ангел для демона" можуть здатися вам доволі жорсткими. Але не забуваймо, що ми читаємо дарк роман. ♡⁠‿⁠♡⁠ Попереду на героїв чекають
Чи варта ціна перемоги?
Друзі, у новій частині нашої історії атмосфера загострюється. Поки загін намагається пристосуватися до дивного побуту в таємничій фортеці, Каліда опиняється перед вибором, де кожен шлях веде до непередбачуваних наслідків. Зорн
Магія поруч і ви можете її відчути ⭐
Їх розлучила Смерть вже дописана та викладена, але в мене залишилося вдосталь візуалів, якими я хотів би вас порадувати ≧◠ᴥ◠≦ Свічки загадково блимали. Над запаленим на вугіллі заморським фіміамом вітали
Продовження... Емоційна пожежа❤
​Любі мої, ну й нічка видалася у наших героїв... Друга частина 18-го розділу вже доступна для читання, і я досі не можу вгамувати емоції, бо ця частина стала для мене заважкою. Я і плакала, і злилася — то на Макса, то на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше