10 книг — 10 фактів про авторку

Вітаю, любі читачі! Моя десята книга на Букнеті "Наодинці з ошуканкою" добігає кінця – вже завтра о 8 ранку вийде епілог. Тож маю для вас два повідомлення. По-перше, для тих, хто ще не читав, сьогодні – остання нагода купити книгу за нижчою ціною. По-друге, недавно я обіцяла з нагоди «круглого» числа зробити допис на тему «10 фактів про себе». Ось і він. Біографію не переказуватиму, але розкажу дещо, що дозволить трохи зрозуміти, що я за людина))

 

1. Моє справжнє паспортне ім’я – Вікторія. Але з дитинства звикла до форми Віта, її й використовую, звертання Віка не дуже люблю (а хто намагається казати, що так неправильно, відсилаю у словник-довідник «Власні імена людей»))).

 

2. Моя друга улюблена справа після писанини – в’язання. Це хобі, яке почалося у дитинстві і триває дотепер. От минулого (карантинного) року я його розширила і навчилася, крім светриків-шапочок-шарфиків, в’язати кошики-сумочки-декор.

 

3. Якщо вже говорити про улюблені з дитинства справи, то друге хобі, яке залишилось з тих часів – грибництво. Так-так, я обожнюю ходити з ножем по лісу)) І взагалі ліс обожнюю, певно не можна не любити його, якщо виросла на Поліссі)  

 

4. Як вже казала, після завершення кожної книги купую кімнатну рослинку і називаю на честь головного героя/героїні. На жаль, сукулент Адріян не вижив, так і не встигла показати(( Але ось кактус Тиміш (стояв неназваний, тому аж тепер назвала на честь героя "Вулкану для Венери")), хавортія Лія (так, уже назвала на честь нашої ошуканки) і фітонія Даринка (на честь героїні "Бідної родички"). Знайомтеся!))

 

5. А ще у мене вдома живе черепашка Те-Те.

 

6. Люблю Південну Корею і все корейське (навіть вже 5 років фанатію від одного кей-поп гурту)) Саме у цю країну відбулася наша з чоловіком перша закордонна подорож після весілля, можна сказати то був медовий місяць, тож після поїздки моя любов подвоїлася))

 

7. Років чотири тому я трохи вчилася верхової їзди, тому коли треба було вибрати хобі для Сергія з "Наодинці з ошуканкою", одразу вибрала це (завжди простіше описувати те, що знаєш))).

 

8. А, ще я закінчувала школу реклами. Тому й обрала для героїні першої своєї книги "Очевидні речі" кар’єру у цій трохи знайомій мені сфері.

 

9. У студентські роки моєю фішкою були гумористичні (швидше навіть сатиричні) статті, замальовки і т.д. Навіть курсову роботу писала на цю тему. Але потім якось… зав’язала. У мене є кілька нікому не показаних гумористичних новел і лежить почата п’єса у жанрі комедії (ох, чи допишу її колись?!).

 

10. А от мій спосіб відпочити від букв – цифри. Розв’язування задач лишилося у минулому, але незмінною любов’ю залишається судоку))

 

Ось такі факти) Любі читачі, мені насправді хотілося б познайомитися краще і з вами. Про десять фактів не проситиму (хоч і було б цікаво), але буду рада прочитати про вас щось у коментарях (наприклад, звідки ви, як можна звертатися, якщо ви тут під ніком, і т.д.)).

 

Обіймаю, ваша авторка

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я почитала 10 фактів про вас. І зрозуміла, що протилежна до вас, щодо ім'я. Мене теж звати Вікторія, але мені не подобається коли мене називають Вітою. Я звикла до ім'я Віка. Живу я в Америці вже чотири роки, хоча сама з Києва. Пишу книжки не давно. Вчу англійську, ніколи не думала, що вона мені знадобиться, але як виявилось, що вона мені знадобилась.

Устина Цаль
20.06.2021, 05:55:25

Rouce, Життя іноді повертає несподівано) Хоча англійська зараз мабуть кожному знадобиться))
Приємно познайомитись!)

avatar
Світлана Фецич
19.06.2021, 15:56:54

Не дивно, що виокремила Вашу творчість на Букнеті, бо маю з Вами досить спільного - це книги, в'язання спицями, тихе полювання і судоку, а ще вазони. Люблю море, подорожі і автомобілі, поезію та музику. Стежу за сучасними українськими виконавцями та гуртами. Працюю з дітьми, пишу сценарії шкільних свят. Одним словом, теж час від часу "феячу" ( похідне від слова "фея").
Дякую за можливість познайомитися ближче.

Устина Цаль
19.06.2021, 16:18:35

Світлана Фецич, У Вас дуже різносторонні захоплення! Дякую, що поділились, приємно дізнатися більше!)

avatar
Кейтрін Шкроб
18.06.2021, 21:47:17

Із радістю буду з вами знатися. По 10 фактам одразу зрозуміло, що ви - індивідуальність. Хочу побажати побільше читачів для ваших книг, хоча підписників у вас і так не мало. Певне, давненько публікуєтеся на цій платформі, а я тільки нещодавно натрапила на Букнет. Сподобалося тут у вас, хоча ще не розібралася, як дещо на платформі працює. Пишу я вже до 3 років, але тільки зараз наважилась повиставляти твори. Можливо, підкажете, щоб з’являлися читачі, окрім блогів і оновлень творів, ще потрібно якусь рекламу десь робити? Чи ви таким не займалися?

Показати 7 відповідей
Устина Цаль
19.06.2021, 09:22:40

Кейтрін Шкроб, Буває по-різному, головне вчасно розпізнати бажання і не боятися пробувати)

avatar
Олеся Глазунова
18.06.2021, 23:27:46

Віто, приємно познайомитись!!!
А я "Куесница леса Алеся...." з Полісся)))
Працюю з студентами та дітками з 2,5 рочків))) навчаю англійської мови.
Через специфіку роботи з малюками вмію в'язати, ліпити, творити, креативити...
Обожнюю грибництво))) але можу вполювати й гарнющого мухомора, бо у лісі у Карпатах - релакс та атмосфера))))
Коні - моє захоплення!!! Найрозумніші створіння!!! Зі своєю аурою та енергетикою.
На моєму підвіконні радують око орхідеї та фіалки.
Вдома маю папужку Лаврушку))) Моя корела - дівчинка)) не розмовляє, але щоранку будить мене ніжною піснею, радіє моєму приходу та годинами може сидіти на плечі, коли я працюю за ноутом...
Цікаво було дізнатись про Вас)))
У нас є багато спільного ❤️❤️❤️

Устина Цаль
18.06.2021, 23:41:56

Alesia, О, то Ваш домашній улюбленець - це як гарний друг у домі)) Бо мій черепашка мовчазний і майже непомітний)
І дійсно багато спільного!) Дуууже приємно познайомитись з Вами ближче! ❤

avatar
Олена Когут
18.06.2021, 22:20:32

Ооо!! Які фактики!! Віто, ви різностороння особистість!!
А тепер і про мене) я під своїм ім'ям, все дитинство була Альоною, але від студенства лише Оленка)) або Тарасівна, вчителька з Чернівецької обл., зараз в декреті. Дужее люблю читати, танцювати, в'язати, вишивати, зараз освоюю нові професії в інста - менеджер блогера) а ще люблю Корею)) Вазони і я, то антоніми)

Устина Цаль
18.06.2021, 22:32:23

Олена Когут, О, то у нас з Вами є трохи спільних захоплень)) Дякую, було приємно дізнатися про Вас більше))

avatar
Інна Камікадз
18.06.2021, 20:34:05

Завжди цікаво, коли привідкривається завіса невідомого, особливо, коли це стосується колег по цеху:)))

Устина Цаль
18.06.2021, 20:48:07

Інна Камікадз, Так, я теж люблю почитати про колег))

Дуже цікаві факти. Приємно дізнатися про автора щось новеньке. Спільного у нас з Вами лише любов до кактусів і судоку. Захоплююся Вашим в'язанням, у мене до такого руки не складаються.

Устина Цаль
18.06.2021, 19:03:51

Кристина Асецька, Я теж люблю почитати про інших авторів, тому вирішила поділитися)
Дякую!)

avatar
Аля
18.06.2021, 18:37:00

Приємно познайомитись :)
Я киянка) Моє повне ім'я Алевтина, і я обожнюю, коли імена мають багато скорочень! Поважаю будь-яке рукоділля, а сама захоплююсь вишивкою (вільних стін вже нема)))) Мрію подорожувати США, так би мовити "двоповерховою" Америкою))

Устина Цаль
18.06.2021, 19:02:43

Аля, А я все думала, як Ваше повне ім'я!)
Чудово розумію любов до рукоділля і мрії про подорож Америкою))
Навзаєм приємно познайомитися!)

avatar
Леся Гаврильців
18.06.2021, 17:39:14

Приємно познайомитись з Вами, Вікторіє! Я чомусь і не підозрювала, що Устина - псевдонім (красиве ім'я!).
Я - палка футбольна вболівальниця зі Львівщини, яка кожного дня намагається хоч трішки почитати))) Люблю кросворди...)))

Устина Цаль
18.06.2021, 18:12:02

Леся Гаврильців, Дякую!)
О, вболівання, читання і кросворди - Такі різносторонні хобі)) Навзаєм приємно познайомитись!))

avatar
Наталія
18.06.2021, 17:35:54

Приємно щось нове дізнаватися про автора. )) Дякую!))

Устина Цаль
18.06.2021, 18:09:39

Наталія, Рада, що прочитали))

avatar
Ліна Алекс
18.06.2021, 17:29:39

Цікаві факти, а сумочки- кошики взагалі милота)) Щодо описання того, про що знаєш, цілком згодна. Здивувало хобі - з ножем про лісу;))
Шкода, що Адріян не дожив до фотографування. У мене, приміром, ніколи з рослинами не складалося.
Дякую, що поділилися.

Устина Цаль
18.06.2021, 18:09:22

Ліна Алекс, У мене насправді теж з рослинами не дуже, дивуюся, як ці живуть))
Дякую!)

avatar
Iryna Mykolayivna Duduk
18.06.2021, 17:10:31

Дуже цікаво, Віко, дякуємо)).

Устина Цаль
18.06.2021, 18:08:22

Iryna Mykolayivna Duduk, Рада, що було цікаво))

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Таємний кросовер... Або як поєднати непоєднуване⭐
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Дякую за рекомендацію❤️
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше