Побазікаємо?

Привіт!

 

Як ви ставитесь до реінкарнації? Вірите, що наші душі набагато старші за тіла і мають досвіду за декілька життів?

 

Героїня "Чужого життя" одного разу прокинулася в іншому тілі. Тихенька, слухняна Яринка раптом усвідомлює, що знаходиться в чужій квартирі. Поруч невідомі люди не надто довірчої зовнішності. Це все лякає, але найбільше стан дівчини. Ніка, в чиєму тілі опинилася Яринка, наркоманка з невеликим стажем. Тому героїні доводиться проходити шлях очищення від токсинів.

Поруч із головною героїнею опиняється Єгор, який допоможе пройти шлях до рідної домівки. Що чекає на них там?

 

 

Деякі люди стверджують, що пам'ятають речі з минулого життя. Вірите чи може пам'ятаєте щось самі?

 

 Посилання на книгу активне, запрошую до прочитання!

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Alex@ua
15.04.2021, 18:49:44

Хтозна... Ця тема така неоднозначна, напевно сказати не можна нічого, бо наука не може підтвердити чи навіть спростувати, але до науки я останнім часом теж дивлюся з підозрою, особливо щодо історії... Але...

Показати 2 відповіді
Alex@ua
16.04.2021, 11:49:32

Стася Павлів, Звісно))

avatar
Дарія Гульвіс
15.04.2021, 20:44:33

Чому б і ні? Всесвіт набагато складніший, ніж здається, тому не можна бути ні в чому певним)

Стася Павлів
16.04.2021, 09:57:17

Дарія Гульвіс, Я однозначно не можу сказати що вірю, але точно не заперечую)

avatar
Устина Цаль
15.04.2021, 19:03:21

Деякий час цікавилася східними вченнями, вірила в реінкарнацію, колесо Сансари та ін., але це минуло, зараз не вірю ні у що надприродне)
До речі, Вашу книгу якраз почала читати, цікава зав'язка. Бажаю натхнення!)

Стася Павлів
16.04.2021, 09:56:31

Устина Цаль, Ох, мені дуже приємно! Дякую❤️

Інші блоги
Не очікували? А завершення передплати вже сьогодні
Вітаю, шановні читачі! Власне, головна новина - в темі допису :) Сьогодні для книги "Король без минулого" я опублікую планове оновлення плюс подвійне позачергове (нарешті повернувши цим давній борг ^_^). І на цьому
Містика? здогадка? чи життєвий досвід?..
... розмірковуватимуть героїні у цьому розділі... – Ти приїхала сюди з головою, повною книжок і правил, – промовив ворожбит, проводячи пальцями по мушлях, – думаєш, що маєш свою дорогу… – Ну, це легко… –
Рецензія на книгу Очі кольору неба
Привіт, дорогі читачі! я хочу з вами поділитися думками про роман Еллі Мун, і порадити вам, щоб ви його прочитали, бо він неймовірно цікавий. Перший розділ роману «Очі кольору неба», а саме таку назву він має починається
Візуал+ розділ з запізненням
Усім цікаво як виглядає Люся. Вирішила що вона має бути такою... і уривок: Спочатку ми накупили Насті брендового одягу і білизни, я купувала їй все, на що вона показувала пальчиком. У мене був такий піднесений настрій, що
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше