Перші рекорди: "Чого бажає твоє тіло?"

Мої хороші!

Хочу сьогодні поділитися з вами першим рекордом книги "Чого бажає твоє тіло?" та порадіти за її досягнення. За останню добу книга набрала більше тисячі переглядів, і для мене це дуже важливо та цінно!!!

Ви навіть не уявляєте, які емоції мене проймають, а найбільше - щира вдячність. Саме так, я щиро вдячна вам мої любі читачі за ваш вибір, за підтримку та за те, що вирішили розділити зі мною ваш час.

Останні тижні книга впевнено тримає позиції в рейтингу в першій десятці, і для мене це високий показник вашої оцінки.

Дякую вам за енергію якою ділитеся та за непреривний колооббіг позитивної енергії.

З любов'ю до читача ваша Олександра Спаська. 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Щиро вітаю! Ваша книга цього варта. В ній є і кохання, і дружба, і несподівані повороти сюжету, і таємниця, відкриття якої, маю надію, вразить читачів. Дякую за приємне проведення часу.

avatar
Aleksandra Mamiy
13.04.2021, 09:34:04

Дякую Вам за книгу. Дуже цікава.

Aleksandra Mamiy, Дякую вам, що обрали мою книгу. Ваші слова гріють душу, Ваша підтримка надихає. Щиро радію нашим результатам, адже без вас не було б і перших рекордів. Читайте з задоволенням. Маю надію вона порадує вас та наситить гарними емоціями.

avatar
Ерін Кас
12.04.2021, 22:45:57

Вітаю! Нехай це буде тільки початок!

Ерін Кас, Безмежно вдячна!!! Такі моменти окриляють та надають сили та енергії творити, підживлюють надхнення. Ми - це наші читачі.

avatar
Алеся
13.04.2021, 07:26:06

Вітаю. Книга класна. Ви молодець.

Алеся, Дякую за високу оцінку. Дякую за підтримку та те, що зі мною.

Інші блоги
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше