Просування творчості чи сама творчість? Де баланс?

Дуже важко бути і автором, і менеджером одночасно. Класно, коли є людина, котра просуває твої твори, домовляється про презентації, дбає про збут і рекламу. Зараз усі ці процеси на мені. Зрештою, така сама ситуація у більшості молодих авторів. 

Але просування творчості гальмує саму творчість, і навпаки. Що робити? Як знайти баланс у цих процесах? Буду вдячна, якщо поділитеся своїми міркуваннями чи досвідом з цього приводу.

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Прохорова
13.02.2021, 14:08:08

На жаль чи на щастя реалії нашого часу потребують піару та розкрутки. Не треба соромитися, бо більш приткі обскачуть. Написати зараз нормальний твір може кожен, хто докладе багато зусиль. Тому конкуренція велика. Потрібно бігти попереду часу.

Інна Прохорова, Так. Нині ти або соромишся, або ж просуваєшся!

avatar
Олена Когут
10.02.2021, 13:25:02

Знайти менеджера))

Показати 8 відповідей
Буяна Іррай
12.02.2021, 15:51:23

Орест Лагідний, Я вже зрозуміла, що наше відчуття "гумору" різне.

avatar
Орест Лагідний
11.02.2021, 22:18:35

Я вирішив перш написати, а потім просувати. Того пішов з платформи і працюю в шуфляду. Но в мене зараз знову проблема. От Маряна каже що в мене виходить нокфішен. Я колись експерементував зі створеням релігій та культів. І зараз просто шикарна ідея, псіхологіні здохнутьіз зависті. Хочеться себе аж пророком обявити. Зараз пророкам напевне потрібні теж менеджери?

Мар'яна Доля
11.02.2021, 22:47:26

Орест Лагідний, У пророків і були менеджери - їхні учні, які залагоджували різні побутові і інші питання))

avatar
Мар'яна Доля
10.02.2021, 16:39:58

Я собі зробила такий алгоритм просування, що не забирає багато часу. Але до того довго довелося йти, шляхом проб і помилок.

Показати 6 відповідей
Мар'яна Доля
11.02.2021, 21:39:29

Аліна Червоноока, Будь ласка! :)

avatar
Буяна Іррай
10.02.2021, 20:33:49

Реклама втомлює. Хоча результат якийсь дає. Треба мати читацький погляд на те самопросування, бо виділити якийсь цікавий момент з власного твору не так вже й легко. Плюс до того, мати міцну самооцінку, щоб тицяти своїми творами кожному в обличчя таким чином привертаючи увагу. Мої нерви слабкі до такого, отож просто насолоджуюся процесом написання)))

Буяна Іррай, Справді, у цій справі або соромишся, або закочуєш рукави і берешся за просування :))

avatar
Анна Пахомова
10.02.2021, 17:06:49

Я зараз майже не витрачаю час на просування. У сайта є реклама, я покладаюсь на неї

Анна Пахомова, Так. Це класно :)))

avatar
Марта Кейс
10.02.2021, 15:52:59

Самій цікаво)) Але, якщо подивитись на те, скільки людей приходить на презентацію одного автора (який друкується і є досить відомим), то стає зрозуміло - спеціалістів по літературному просуванню ДУЖЕ мало. Добре, що є Букнет. Можна самому просувати власну творчість. Та й розумний вираз є: "Хочеш зробити щось добре - зроби це сам")) Ех, а так хочеться просто писати і не запарюватись))))))

Показати 2 відповіді
Марта Кейс
10.02.2021, 17:01:34

Аліна Червоноока, Повністю з Вами згодна)

Інші блоги
Граємо на Козу (початок о 00:00)
✨ Мені довірили таємну місію. Дуже важливу. Сховати дещо цінне у моїй книзі «Обов’язок принцеси». ✨ Це «щось» відкриє Вам портал до захопливого світу з драконами і говорячою КОЗОЮ, яка буде цих
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Фінал...
Вітаю вас всіх, дорогі читачі) Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше