Додано
26.12.20 19:27:55
Перемога у конкурсі "Кримський інжир".
Любі друзі, хочу поділитися з вами чудовою новиною!
Моє оповідання "Місячне сяйво на морській воді" стало переможцем у номінації "Проза про Крим українською мовою".
Щиро дякую організаторам щорічного конкурсу "Кримський інжир" від Кримського дому за можливість взяти участь у такому важливому та чудовому конкурсі!
Подивитися подробиці можна тут:
Ірина Звонок
480
відслідковують
Інші блоги
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Марафон літнього читання набирає обертів! Моя книга «Безлюдний острів» теж долучилася до цього неймовірного марафону. Літо – час, коли душа просить романтики, пригод, гарячих емоцій, нових знайомств, запаморочливих
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
15 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПрийміть мої вітання! Бажаю ще перемог !
Ксения Демиденко, Дуже дякую, Ксеніє!
Мої найщиріші вітання! Кожна перемога у літконкурсі, навіть найменша, завжди надихає, окрилює і додає сил та натхнення. Тепер головне - не зменшувати творчих обертів. Щасти Вам!
Володимир Сіверський, Дуже дякую, пане Володимире!
ех, як же за Крим болить душа ((((
Автору вітаннячка і натхнення на нові переможні твори
Мія Грано, Дякую, Міє. Так, моє оповідання саме було про втрачений Крим.
Вітаю з перемогою!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Дякую, Наталіє!
Вітаю!!! Заслужена перемога!!! Натхнення та всього найкращого!!!)
Лілія Барковська, Оповідання буде опубліковане у наступному році у збірці "Кримський інжир". Але, якщо буде можливо, я також виставлю його тут.
Прийміть щирі вітання! Наснаги вам для нових звершень!
Ярина Мартин, Щиро дякую, Ярино! Вам теж усього найкращого!
Плескаю стоячи! Дуже круто! Вітаю з перемогою!
Іван Дурський, Шановний пане Іване, невимовно дякую за таку щиру реакцію! )
Прийміть мої щирі вітання! Заслужена перемога!
Мартін Штарк, Дякую! Вам теж щирі побажання від мене!
Круто ) вітаю))
Холод Влада, Щиро дякую, Владо! )
Вітаю та бажаю багато нових перемог у прийдешньому році!
Ірина Звонок, Дякую!
Вітаю! Натхнення на нові твори у новому році!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Дякую, Наталіє! Теж від щирого серця бажаю вам успіхів та натхнення!
Вітаю! Нехай у 2021 році буде ще більше здобутків!
Марко Войт, Дякую, Марко! Вам теж натхнення і успіхів!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати