Скарби, котрі я знайшла на Букнет)) №3

Думала, що свої блоги з рекомендаціями писатиму не дуже часто, аби тримати інтригу, але маючи трішки вільного часу та знову поповнивши свою бібліотеку новими цікавими книжечками, не можу втриматися, аби не розповісти про них мешканцям нашого Букнету.

Як вже писала в попередніх дописах, я читач різножанровий, тому не дивуйтеся, що в рекомендаціях по сусідству дружненько живуть собі, наприклад, справжнісінькі жахи та романтична історія)

Отож почнемо.

 

Першою, про котру хочу розповісти сьогодні, є книга, що добряче змушує напружити мізки при прочитанні. Це я про «Останній пацієнт Бетанії» Володимира Слободяна.

(тут у нас картинка)

Останній пацієнт Бетанії — це шалена напруга з першого абзацу і аж до останнього. Це тонка філігранна робота, просякнута моторошним туманним антуражем початку XX століття. Це минуле, котре плавно переплітається з майбутнім, розкриваючи низку подій, від яких холоне кров у жилах. Це розуміння, що не все, що нас оточує і що ми бачимо, є таким насправді.

Якщо до душі покинуті психіатричні лікарні, де стіни ще зберігають голоси та силуети своїх пацієнтів, якщо полюбляєте читати старі, вкриті віковим пилом, щоденники, якщо захоплюєтеся темними родинними таємницями, котрі десятиліттями приховуються від нащадків — ця книга однозначно для вас.

 

Друга книга, котрою хочу поділитися, цілковита протилежність першій, але не менш захоплююча, а місцями й напружена. Мову веду про роман «Ія+кохання» Ярини Король.

(тут у нас картинка)

Ія+кохання — це тепло і світло. Це щирість, відданість, ніжність і звісно ж кохання, оповите неповторним тернопільським колоритом. Це бажання знайти своє місце в житті та бути комусь потрібною, це сила волі, завзятість, непереборний оптимізм і віра в те, що добро переможе.

Якщо любите історії зі щасливим фіналом, якщо за те, аби зло було справедливо покаране, а ті хто заслуговують на прощення, справді прощені, якщо цінуєте затишок теплих історій — ця книга точно для вас.

 

Ще одна маленька добірка непоєднуваного в моєму блозі, але спробуйте, зазирніть і відчуєте величезний спектр емоцій. Я гарантую.

Читайте, бо воно того варте!

Всім дякую за увагу та бажаю багато гарних книжечок))

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Когут
23.10.2020, 15:38:36

Ооо!! Маю Бетанію у бібліотеці. Мушу вже прочитати. Дякую за пораду!! Про Ію я читала, та Яриночка просто молодець!!!

Показати 4 відповіді
Олена Когут
23.10.2020, 20:00:32

Владимир Слободян, Ооо!! Напишу точно як прочитаю!! Вже взяла на замітку на 1 місце))

avatar
Ярина Король
23.10.2020, 17:04:45

Божечку!!!! Сьогодні мені одні приємності))))Екзамен важливий здала, а тут ще й реклама моєї першої ластівочки на Букнет!!!!ДЯКУЮ ЩИРО!!!!УСІМ ХТО ТУТ КОМЕНТУЄ ТЕЖ ЩИРО ДЯКУЮ!!!А Вам Ніно за такий шикарний банер і такі суттєві слова БЕЗМЕЖНА вдячність! Я щаслива!!! Усім бажаю щастя!!!!

Показати 4 відповіді
Ярина Король
23.10.2020, 18:08:31

Ніна Коваль, ❤️❤️❤️

avatar
Лія Щеглова
23.10.2020, 14:33:47

Читала обидва. Теж різножанрова, але вони обидва по-своєму шикарні, ці твори!

Показати 2 відповіді
Ярина Король
23.10.2020, 17:08:31

Лія Щеглова, Ну, дяк)))) Тут смайлик, що так сильно соромиться)))

avatar
Леся Найденко
23.10.2020, 16:05:14

Мені дуже Ія сподобалася!)) Та й взагалі стиль Ярини Король дуже близький

Показати 2 відповіді
Ярина Король
23.10.2020, 17:06:41

Леся Найденко, Дякую, Лесю!!! Про співавторство пам'ятаю)))

avatar
Марина Гайдар
23.10.2020, 16:50:52

Дуже Бетанія сподобалася! Ще поки Ія не читала. Дякую за рекомендації!)

Ніна Коваль
23.10.2020, 17:00:33

Марина Гайдар, Дякую, що зазирнула)

Інші блоги
Цікаве оновлення
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто. — Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене. — Дякую, але не варто! Андрію, я
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Принесла візуалізацій✨
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Нові Портрети на «стіні пам'яті»
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше